Kampanya ve ürünler hakkında iletişim kanalları yoluyla haberder olmak istiyorum
Size özel teklifler ve kampanyalar belirttiğiniz iletişim kanalı yolu ile tarafınıza iletilecektir.

EKİM 2014 BASIN BÜLTENİ

Bülteni İndir

 

Çilek’ten 2014 Model Otomobil: "Turbomax"

 

“Otomobil Yatak” tasarımlarının - mucidi olan Çilek, Biconcept serisinin yeni otomobil yatağı Turbomax ile çocukları odalarından yarış pistlerindeki eğlenceli ve heyecanlı dünyaya götürüyor.

 

Çocuk mobilyalarının uzman markası Çilek, yarış arabalarından esinlenerek tasarladığı otomobil yataklarına bir yenisini daha ekledi. Çocuk odalarında efsane olan Biconcept serisine eklenen yeni model Turbomax, çocukları yarış ve otomobil dünyasının heyecanına ortak ediyor.

 

Gerçek Bir Otomobilden Farksız

Yarışçı konseptiyle hazırlanan son model Turbomax otomobil yatak; füme renginde gövdesi, gerçekçi bir görünüm kazandırılmış teker jantları, aerodinamik yan yüzeyi, rüzgar kanalları ve özel plakası ile çocukları eğlenceli ve renkli bir dünyanın kahramanı yapıyor.

 

Olağanüstü Konfor ve Maksimum Güvenlik

Hem üretim tekniği hem de tasarımlarıyla taklitlerinden kolayca ayrılabilen Çilek Turbomax, çocukların sağlığı ve güvenliği düşünülerek yuvarlak hatlı çizgilerde tasarlandı. İleri teknoloji ve çocuk güvenliği standartlarında üretilen, üzerindeki tüm malzemelerin ve en küçük detayın bile testlerden geçirildiği Turbomax, maksimum güvenlik özelliğinin yanı sıra olağanüstü bir tasarım  ve konfora da sahip.

 

Hem Hızlı, Hem Son Model, Hem de 999 TL

Çocukların hayallerini gerçekleştirmek amacıyla Turbomax otomobil yataklar 999 TL gibi uygun fiyat ve cazip ödeme koşulları ile Türkiye’nin dört bir yanında bulunan Çilek mağazalarında…

 

www.cilek.com

www.facebook.com/cilekodasi

www.twitter.com/cilekodasi

 

 

Bilgi için;

Data İletişim Danışmanlığı

Hilal Özlem Abuşoğlu

0 535 549 0792

hilalozlem@data-iletisim.com