Kampanya ve ürünler hakkında iletişim kanalları yoluyla haberder olmak istiyorum
Size özel teklifler ve kampanyalar belirttiğiniz iletişim kanalı yolu ile tarafınıza iletilecektir.

KASIM 2014 BASIN BÜLTENİ

Bülteni İndir

 

Yarış Pistlerinin Yeni Şampiyonu “Champion Racer”

 

Çocuk mobilyasının lider markası Çilek, mucidi olduğu otomobil yatak modellerine bir yenisini daha ekledi. Çocuk odalarında efsane olan Biconcept serisine yeni katılan Champion Racer, daha teknolojik özelliklere sahip.

 

Çocukları otomobil yataklarla ilk buluşturan Çilek, yeni model Champion Racer ile şimdi de çocukları yarış pistlerinin şampiyonu yapıyor. Biconcept serisine daha modern ve maskülen dokunuşlar yapılarak tasarlanan Champion Racer; üstün teknolojik özellikleriyle dikkat çekiyor.

 

Teknoloji Dostu Otomobil Yatak

Yarış pistlerinin parlak ve göz kamaştıran otomobillerinden ilham alınarak tasarlanan Champion Racer; i-phone, i-pad veya android tabanlı tüm cihazlarla uyum sağlayan, bluetooth, USB, aux girişlerinin de bulunduğu media port ile tam bir teknoloji dostu. Çocukların eşyalarını koyabilecekleri ufak bir cebe ve media cihazlarını bağlayabilecekleri bir USB port kitine sahip olan Champion Racer, aynı zamanda müzik yüklenebilen SD kart ve uzaktan kumandası sayesinde çocukların zahmetsizce müzik dinlemesine de olanak sağlıyor.

 

Tekerleklerde Kumandalı Led Işıklar

Ekstra eğlence portları ile çocukların odalarına farklı bir boyut kazandıran Champion Racer, ön ve arka yanan led farlarının yanı sıra  tekerleklerinde kullanılan hareketli  led teknolojisiyle de çocukların kendilerini gerçek bir arabada gidiyormuş gibi hissetmelerine olanak sağlıyor. Ledler aynı zamanda uzaktan kumanda sayesinde yavaş, orta ve hızlı olarak kontrol edilebiliyor.

 

Deri Koltuk, Sportif Dikişler

Champion Racer, spor koltuk görünümdeki deri yatak başucu, sportif dikişleri ve araç içi yan koruma döşemeleri ile çocukları adeta gerçek bir yarış otomobilinin pilotu yapıyor. Çalışma masasında bulunan araba konsolu, okuma aydınlatma aynası ve yarış sesleriyle çocuklara tam bir sürüş deneyimi yaşatan Champion Racer, yarışçı olma hayali kuran çocukların vazgeçilmezi olacak.  

 

www.cilek.com

www.facebook.com/cilekodasi

www.twitter.com/cilekodasi

Bilgi için;

Data İletişim Danışmanlığı

Tayibe Sönmez

0 539 571 57 08

tayibesonmez@data-iletisim.com