Kampanya ve ürünler hakkında iletişim kanalları yoluyla haberder olmak istiyorum
Size özel teklifler ve kampanyalar belirttiğiniz iletişim kanalı yolu ile tarafınıza iletilecektir.

KASIM 2014 BASIN BÜLTENİ

Bülteni İndir

 

Çilek, Fuarlarla Büyüyor

 

Özgün oda tasarımları ile çocukların favorisi olan Çilek, dünyanın dört bir yerinde katıldığı fuarlar sayesinde, yabancı yatırımcıları ile bir araya gelmeye ve yeni ülkeler keşfetmeye devam ediyor. Bu yıl yurt içi ve yurt dışında toplam 10 fuara katılan Çilek, dünya markası olma yolundaki başarısının sektörel fuarları yakından takip etmesinden kaynaklandığına inanıyor.   

 

Bugün 5 kıtada 66 ülkede 444 satış noktası ile hizmet veren Çilek, yurt içi ve yurt dışında katıldığı onlarca sektörel fuar sayesinde tasarımlarını milyonlarca yabancı katılımcı ve yatırımcı ile buluşturuyor.

 

Bir Yılda 7 Ülke, 7 Fuar...

2014 yılında yurtiçinde başta İSMOB, yurt dışında ise CIFF Guangzhou olmak üzere toplam 10 fuarda bebek, çocuk ve genç odası tasarımlarını sergileyen Çilek, aynı zamanda sektör adına Türkiye'yi temsil etme fırsatı da elde ediyor. Geçtiğimiz ay Ukrayna'da KIFF Fuarına katılan Çilek, bu ay içinde ise Pakistan'da Lahore Furniture Fair, Hindistan'da Index Mumbai, Fransa'da Mapic, Rusya'da MEBEL ve Avustralya’da Melbourne Pregnancy Babies&Children's Expo Fuarı gibi sektörel fuarlara katılacak. 

 

Brezilya, Fransa, Belçika ve Portekizli Yatırımcıları Hedefliyor

Kuruldukları günden bu yana dünya mobilya sektörünün nabzının tutulduğu sektörel fuarlara büyük önem verdiklerini belirten Çilek Mobilya Yönetim Kurulu Üyesi Talha Çilek, başarılarının büyük bir kısmını katıldıkları fuarlara borçlu olduklarını söyledi. 2014 yılı içinde katıldıkları fuarlar sayesinde Hindistan, Güney Kore, Suudi Arabistan ve Ukrayna başta olmak üzere daha birçok ülkede mağazalar açtıklarını ya da ticari ilişkiler geliştirdiklerini vurgulayan Talha Çilek, önümüzdeki dönem katılacakları fuarlar ile özellikle Brezilya, Çin, Fransa, Belçika ve Portekizli yatırımcılara ulaşmayı hedeflediklerini ifade etti.

 

www.cilek.com

www.facebook.com/cilekodasi

www.twitter.com/cilekodasi

 

Bilgi için;

HİLAL ÖZLEM ABUŞOĞLU

FM Data İletişim Danışmanlığı

Tel: 0212 662 78 00

Gsm: 0535 549 0792

E-mail:hilalozlem@data-iletisim.com

www.data-iletisim.com