Kampanya ve ürünler hakkında iletişim kanalları yoluyla haberder olmak istiyorum
Size özel teklifler ve kampanyalar belirttiğiniz iletişim kanalı yolu ile tarafınıza iletilecektir.

KASIM 2014 BASIN BÜLTENİ

Bülteni İndir

 

Odan Stadyum, Sen de Yıldız Bir Futbolcusun

 

Çocukların istek ve hayallerinden yola çıkarak, onlara özgü yaşam alanları sunan Çilek, erkek çocuklarının futbol tutkusundan ilham alarak hazırladığı yeni tasarımı "Futbol" serisi ile odaları adeta bir stadyuma dönüştürüyor.   

 

Tasarımlarında çocukların sınır tanımayan hayallerinden ilham alan Çilek, yeni oda takımı Futbol serisi ile futbol tutkunu çocukları düşlerindeki oda ile buluşturuyor. Futbol serisi ile erkek çocuklarının en sevdiği oyunu, kendilerine ait özel yaşam alanlarına da taşıyan Çilek, çalışma masasından karyolaya, çamaşırlıktan aksesuarlara kadar tüm modülleri futbol öğeleri ile tasarladı. Tam bir futbol arenası atmosferi yaşatılan seride, en ufak detaylar dahi konsepte uygun olarak hazırlandı.

 

Stadyum Gibi Bir Oda...

Çalışma masasında kullanılan saha ve tribün görselleri çocuklara gerçek stadyum içindeymiş gibi bir deneyim yaşatırken, tribündeki sesler ve ışık eklentisi de bu gerçekçiliği pekiştiriyor. Stadyum ışığı görünümlü masa aydınlatması, kupa şeklinde kapak açma kulpları ve kale direği görünümündeki masa çekmecesi gibi futbol öğeleri de serinin temasını güçlendiriyor.

 

Dolap Soyunma Kabini, Karyola ise Kale Oldu...

Seriye ait dolap, futbolcuların soyunma dolaplarındaki kulplardan ve havalandırma kanallarından izler taşırken;  çamaşırlığa ve komodine giydirilen futbolcu forması görselleri ile oda adeta bir futbol sahasına dönüşüyor. Kale şeklinde tasarlanan karyolanın ayak ucu bölgesinde, filenin köşesine yerleştirilmiş gerçek bir top kullanılırken; hoparlör eklentili usb adaptör ile de çocukların teknolojik ihtiyaçlarının  karşılanması düşünülmüş. Kalesi, sahası, tribünü ve gerçek topu ile Çilek "Futbol" serisi 3-16 yaş arasındaki erkek çocukların hayallerini gerçeğe dönüştürüyor.  

 

www.cilek.com

www.facebook.com/cilekodasi

www.twitter.com/cilekodasi

 

Bilgi için;

Data İletişim Danışmanlığı

Hilal Özlem Abuşoğlu

0 535 549 0792

hilalozlem@data-iletisim.com