Kampanya ve ürünler hakkında iletişim kanalları yoluyla haberder olmak istiyorum
Size özel teklifler ve kampanyalar belirttiğiniz iletişim kanalı yolu ile tarafınıza iletilecektir.

KASIM 2014 BASIN BÜLTENİ

Bülteni İndir

 

Çilek, Hindistan'da 25'den Fazla Mağaza Hedefliyor

 

Dünyanın dört bir tarafında açtığı konsept mağazalarla istikrarlı büyümesine devam eden Çilek, Hindistan’da açtığı 9 mağaza ile birlikte bir Türk markası olarak çocuk mobilyasının dünyadaki en büyük temsilcisi olma yolunda hızla büyümeye  devam ediyor.

 

Açtığı yeni mağazalarla birlikte, Dünyanın en büyük ikinci nüfusuna sahip olan Hindistan’da  9 mağazaya ulaşan Çilek, aynı zamanda "Hindistan’daki İlk Türk Markası” olmanın da haklı gururunu yaşıyor. Çilek’in bebek, çocuk ve gençler için ürettiği en yeni koleksiyonlarının sergilendiği Hindistan’daki 9 mağaza, kentin üst gelir gruplarının yoğun olarak ikamet ettiği ve aynı zamanda en önemli mobilya ve dekorasyon merkezlerinin olduğu Güney Mumbai (Bombay) ve Kalkuta bölgelerinde açıldı.

 

Hindistanlı Çocukların Hayallerini Çilek Gerçekleştiriyor

Türkiye’yi ‘’Genç Odası’’ kavramı ile tanıştıran ve bugün 5 kıtada 66 Ülkede 444 satış noktası olan Çilek, oda temasında sergilediği tasarımları ile Hindistanlı çocuklardan da tam not aldı. Rahat, konforlu ve güvenilir bir atmosferde alışveriş yapmanın tadına varan Hindistanlı aileler, çocukları için en uygun olan tasarımı seçerek, onlara hayallerindeki odayı armağan edebilme şansına sahip oluyorlar.

 

Dünya Markası Olma Yolunda Hızla İlerliyoruz

Hindistan’ın Mumbai ve Kalkuta gibi farklı bölgelerinde 9 mağazayla birlikte çocukların hayallerinden ilham alarak ürettikleri farklı konseptteki tasarımlarını sunduklarını söyleyen Çilek Mobilya Yönetim Kurulu Üyesi Talha Çilek, “İhracatta istikrarlı büyüme stratejimiz ile birlikte bir dünya markası olma yönünde hızla ilerliyoruz. Dünyanın en büyük ikinci nüfusuna sahip olan Hindistan’ın pazarda önemli bir konuma sahip olduğunu düşünüyoruz. Önümüzdeki 5 sene içerisinde burada en az 25 mağazaya ulaşmak hedefindeyiz” dedi.

 

www.cilek.com

www.facebook.com/cilekodasi

www.twitter.com/cilekodasi

Bilgi için;

TAYİBE SÖNMEZ

FM Data İletişim Danışmanlığı

Tel: 0212 662 78 00

Gsm: 0539 571 57 08

E-mail:tayibesonmez@data-iletisim.com

www.data-iletisim.com