Kampanya ve ürünler hakkında iletişim kanalları yoluyla haberder olmak istiyorum
Size özel teklifler ve kampanyalar belirttiğiniz iletişim kanalı yolu ile tarafınıza iletilecektir.

KASIM 2014 BASIN BÜLTENİ

Bülteni İndir

 

Çilek’ten Osmanlı Temalı “Hürrem” Serisi

 

Birbirinden renkli ve eğlenceli, farklı temalardaki oda tasarımlarıyla çocukların hayallerini süsleyen Çilek, Osmanlı’nın zengin desen ve motiflerini kullanarak hazırladığı ihtişamlı "Hürrem" serisi ile genç kızları evlerin gerçek sultanları yapıyor.

 

Osmanlı ihtişamından yola çıkılarak tasarlanan ve geleneksel tarzın hakim olduğu Hürrem serisinde kullanılan altın varaklı detaylar, yaldız boyalı parçalar ve iddialı etnik desenler, genç kızlara görkemli bir yaşam alanının kapılarını aralıyor.

 

Sarayların Sultanlarına Layık..

Daha gösterişli ve şatafatlı bir tarzdan hoşlanan genç kızları, Osmanlı'nın özgün ve iddialı tasarım anlayışına sahip Hürrem serisinde buluşturan Çilek, bu seride kullandığı simli beyaz zemine altın yaldızlı boyalı parçalar ve pırıltılı detaylar ile odaya daha asil bir hava katıyor. Hürrem, kumaş döşemeden başucu, pırıltılı taşlarla bezenmiş broşu, lazer yakma desenleri, altın varaklı ahşap ayakları ve özel tasarlanmış Osmanlı tarzındaki kulpları ile genç kızlara hayallerindeki gibi bir yaşam alanı sunuyor.

 

Kullanılan etnik desenler ve kırmızı kumaşlar serinin ihtişamını daha da artırırken, altın varaklı aynası ve kumaş kaplı takı çekmeceleri ile özel olarak tasarlanmış çamaşırlık ve heybetli bir görünüme sahip dolap, serinin öne çıkan modülleri arasında yerini alıyor. Hürrem serisinde ayrıca, standart, cibinlikli ve tahtolmak üzere üç karyola alternatifi, yüksek üniteli çalışma masası ve yazı masası gibi farklı modül seçenekleri de bulunuyor.

 

Hürrem serisi için özel olarak tasarlanan aksesuarlarla dizayn edilen oda; püsküller, altın şeritlerle bezenmiş özel nakışlı tekstil grubu, ihtişamlı aydınlatmaları, işlemeli sandığı, şık yer minderleri, konsepte uygun halısı ve sandalyeleriyle genç kızları odalarının sultanı yapıyor.

 

www.cilek.com

www.facebook.com/cilekodasi

www.twitter.com/cilekodasi

 

Bilgi için;

Hilal Özlem Abuşoğlu

Data İletişim Danışmanlığı

0 535 549 0792

hilalozlem@data-iletisim.com