Kampanya ve ürünler hakkında iletişim kanalları yoluyla haberder olmak istiyorum
Size özel teklifler ve kampanyalar belirttiğiniz iletişim kanalı yolu ile tarafınıza iletilecektir.

ARALIK 2014 BASIN BÜLTENİ

Bülteni İndir

 

Çilek’ten Yeni Yıl Hediyesi Oyuncaklar

 

Ürünleri ile tüm dünyada 5 milyona yakın çocuğun hayallerini gerçeğe dönüştüren Çilek, yeni yılda da çocukları gelişimlerine destek olacak birbirinden eğlenceli oyuncaklarla mutlu etmeye devam ediyor.

Yılbaşı için en çok heyecanlananlar hiç şüphesiz çocuklardır. Günler öncesinden hazırlanan hediye kutularına bakarak hayaller kuran çocuklar, bu yılbaşında Çilek’in onlar için hazırladığı birbirinden eğlenceli hediye seçenekleri ile yeni yıla mutlu ve eğlenerek giriyorlar.

Yeni Yılda Çocukların Hayalleri Gerçeğe Dönüşsün

 

Yeni yılı karşılarken çocuklarını düşlerindeki hediyelerle mutlu etmek ve unutulmayacak hatıralar bırakmak isteyen ebeveynlerin imdadına yetişen Çilek; piyano, pişirme ve servis seti, bisiklet, taytay, tamircinin malzemeleri, oyun masa seti ve mutlu tren gibi birbirinden eğlenceli oyuncaklar ile anne babaların işini kolaylaştırıyor.

 

Uluslararası tasarımcılar tarafından dizayn edilen, dünyadaki tüm çocuklara hitap edecek şekilde tasarlanan, kişisel gelişim ve eğitime destek verici bu oyuncakları çocuklarla buluşturan Çilek, hayal dünyalarını geliştiyor ve onları yeni yılın en mutlu çocuğu yapıyor.

 

 

 

www.cilek.com

www.facebook.com/cilekodasi

www.twitter.com/cilekodasi