Kampanya ve ürünler hakkında iletişim kanalları yoluyla haberder olmak istiyorum
Size özel teklifler ve kampanyalar belirttiğiniz iletişim kanalı yolu ile tarafınıza iletilecektir.

ARALIK 2014 BASIN BÜLTENİ

Bülteni İndir

 

Çilek’ten Hem Koltuk Hem Yatak Olabilen PUF

 

Birbirinden özgün, fonksiyonel ve eğlenceli tasarımları ile bebek, çocuk ve gençlerin yaşam alanlarını dizayn eden Çilek; hem koltuk hem de yatak olma özelliği taşıyan yeni ürünü "Sleepy Puf" ile renkli ve keyifli ortamlar sunuyor.

 

Odalarda keyifli yaşam alanları hazırlayan Çilek, canlı renklere sahip yeni ürünü Sleepy Puf ile çocuklara istedikleri zaman yatak, istedikleri zaman da koltuk olarak kullanacakları fonksiyonel bir ürün sunuyor.

 

Sadece Çilek Mağazalarında

 

Kırmızı ve turkuaz olarak iki farklı renkte hazırlanan Sleepy Puf, hem koltuk olarak hem de arka kısmındaki fermuarı açılınca yatak olarak kullanılabiliyor. Çocuklara ve gençlere odalarında farklı kullanım alternatifleri sağlayan Sleepy Puf, kumaşının altında kullanılan keçe lamineli boncuk silikon ve elyaf dolgusu sayesinde de deformeyi önlüyor.  Patenti ve satış hakkı sadece Çilek'e ait olan ve yalnızca Çilek mağazalarında satılan Sleepy Puf, tüm Çilek ürünlerinde olduğu gibi çocuk sağlığı düşünülerek üretildi.

 

Açılabilir özelliğiyle çocuklara odalarında yerde oyun oynama imkânı sağlayan Sleepy Puf, toz ve leke tutmayan anti bakteriyel kumaşı, dayanıklılığı ve kolay temizlenebilir olmasıyla da çocukların sağlığına uygun olarak üretiliyor.

 

 

www.cilek.com

www.facebook.com/cilekodasi

www.twitter.com/cilekodasi

 

Bilgi için;

 

HİLAL ÖZLEM ABUŞOĞLU

FM Data İletişim Danışmanlığı

Bağlar Mah. Yalçın Koreş Cad. No:38 G-Plus B Blok

Kat:7 Daire: 100 Güneşli, İstanbul

Tel: 0212 662 78 00

GSM: 0532 348 07 24

www.data-iletisim.com