Kampanya ve ürünler hakkında iletişim kanalları yoluyla haberder olmak istiyorum
Size özel teklifler ve kampanyalar belirttiğiniz iletişim kanalı yolu ile tarafınıza iletilecektir.

OCAK 2015 BASIN BÜLTENİ

Bülteni İndir

 

ARAP YARIMADASI’NDA ÇİLEK RÜZGARLARI ESİYOR

 

Tasarımlarıyla milyonlarca çocuğun odalarını süsleyen Çilek, açtığı konsept mağazalarla yurtdışında büyümeye devam diyor. Çilek, Arap Yarımadası’nda bulunan Katar’da açtığı mağazası ile yurtdışı mağaza sayısını 258’e çıkardı.

 

Birbirinden özgün tasarımları ile çocukların hayal dünyasını renklendiren Çilek, yurtdışı yatırımlarına bir yenisini daha ekledi. Katar’da ilk mağazasını açan Çilek, tasarımlarını Ezdan Mall AVM’de yer alan 150 metrekare büyüklüğündeki mağazada, çocukların ve ailelerin beğenisine sunuyor. Büyükelçi Ahmet Demirok ve Yönetim Kurulu Üyesi Muharrem Çilek’in de katılım gösterdiği açılışta, çocuklar ve aileler için birbirinden eğlenceli etkinlikler de düzenlendi.

 

Hem Türkiye hem de dünyada istikrarlı bir büyüme gerçekleştirdiklerini belirten Çilek Mobilya Yönetim Kurulu Üyesi Talha Çilek “Yurtdışında büyümemizi sürdürüyoruz. 2015 yılı içerisinde Katar’da yeni bir mağaza daha açmayı planlıyoruz. Hedefimiz, açtığımız yeni mağazalarla çocukların hayallerini gerçeğe dönüştürürken, ailelerin de kalite beklentisine cevap vererek, müşterilerimizin memnuniyetini en üst seviyelere taşımak” dedi.

 

www.cilek.com

www.facebook.com/cilekodasi

www.twitter.com/cilekodasi

 

Ayrıntılı bilgi ve iletişim için;
 

Hazal Şekerci

Marka Yönetmeni


İDTM A3 Blok Kat: 15 No: 448 Yeşilköy/İST.
Tel: 0212 465 37 28 Fax: 0212 465 08 44
Gsm: 0531 887 74 87
www.aristoiletisim.com