Kampanya ve ürünler hakkında iletişim kanalları yoluyla haberder olmak istiyorum
Size özel teklifler ve kampanyalar belirttiğiniz iletişim kanalı yolu ile tarafınıza iletilecektir.

OCAK 2015 BASIN BÜLTENİ

Bülteni İndir

 

ÇİLEK’TEN, AKDENİZ BÖLGESİ’NE İKİ YENİ MAĞAZA

 

Tasarımlarıyla milyonlarca çocuğun odalarını süsleyen Çilek, açtığı konsept mağazalarla büyümeye devam ediyor. Çilek, Akdeniz Bölgesi’nin en önemli şehirlerden olan Mersin’de açtığı 2 yeni mağaza ile Türkiye’deki toplam mağaza sayısını 175’e çıkardı.

 

Özgün tasarımları ile çocuklara hayallerindeki odaları sunan Çilek, Akdeniz Bölgesi’ndeki büyümesine Mersin’de açtığı 2 yeni mağaza ile devam ediyor. Tarsus’ta 190 metrekare, Mersin’de ise 320 metrekarelik alanlarda sergilenen Çilek tasarımları, çocukların ve ebeveynlerin beğenisine sunuluyor.

 

Çilek’in kurulduğu günden bu yana hem Türkiye’de hem de dünyada mağazalaşma stratejisiyle birlikte istikrarlı bir büyüme gerçekleştirdiğini belirten Çilek Mobilya Yönetim Kurulu Üyesi Talha Çilek “Yurtdışında büyümemizi sürdürüyoruz. Diğer yandan yurtiçinde de olmadığımız şehir kalmasın istiyoruz. Hedefimiz, açtığımız yeni mağazalarla çocukların hayallerini gerçeğe dönüştürürken, ailelerin de kalite beklentisine cevap vererek, müşterilerimizin memnuniyetini en üst seviyelere taşımak” dedi.

 

www.cilek.com

www.facebook.com/cilekodasi

www.twitter.com/cilekodasi

 

Ayrıntılı bilgi ve iletişim için;
Hazal Şekerci

Marka Yönetmeni


İDTM A3 Blok Kat: 15 No: 448 Yeşilköy/İST.
Tel: 0212 465 37 28 Fax: 0212 465 08 44
Gsm: 0531 887 74 87
www.aristoiletisim.com