Kampanya ve ürünler hakkında iletişim kanalları yoluyla haberder olmak istiyorum
Size özel teklifler ve kampanyalar belirttiğiniz iletişim kanalı yolu ile tarafınıza iletilecektir.

OCAK 2015 BASIN BÜLTENİ

Bülteni İndir

 

ÇİLEK’TEN ÇOCUKLARA FIRST CLASS BİR YOLCULUK

 

Tasarımları ile çocukların keyifle vakit geçirebilecekleri yaşam alanları oluşturan Çilek, yeni tasarımı First Class ile çocukları bulutların üzerine çıkararak, gökyüzünün kahramanları yapıyor.

 

Yenilikçi, özgün ve tematik oda tasarımları ile hem kız hem de erkek çocukların favorisi olan Çilek, çocukların uçaklara olan ilgisi ve pilot olma hayallerinden ilham alarak tasarladığı First Class serisi ile onları odalarından alıp, bulutların arasında bir maceraya çıkarıyor.

 

Gökyüzünün Özgür Kahramanı

Uçak içerisinde bulunan kokpitten, özel okuma lambasına, deri koltuklardan yolcu battaniyesine kadar tüm uçuş detayları düşünülerek tasarlanan First Class, odaları adeta bir uçağa,  çocukları da bir pilota dönüştürüyor. Çocukları gökyüzünün özgür kahramanları yapan First Class, detaylarla bezenmiş tasarımıyla dikkat çekerken, kullanışlılığı ile de beğeni topluyor. Seride baş üstü kapakları depo olarak kullanılırken, hemen başucunda bulunan atmosfer ışığı da gece lambası işlevi görüyor.

 

First Class Bir Yolcu Deneyimi

Özellikle 3-14 yaş arası kız ve erkek çocuklar düşünülerek tasarlanan First Class, çalışma masasına oturulduğunda bir pilot, yataktayken ise firstclass bir yolcu deneyimini yaşatıyor. First Class uçuşlarda sunulan okuma lambası, deri koltuklar ve kişiye özel media port gibi özellikler, serinin yatağında hayat buluyor. Çocuklara hayallerinin uçuşunu yaşatan Çilek, kokpit-kule konuşma sesleri içeren ve gerçek kokpit görünümünde olan çalışma masası ile de pilot olmak isteyen çocukların hayallerini gerçekleştiriyor.

 

www.cilek.com

www.facebook.com/cilekodasi

www.twitter.com/cilekodasi

 

Ayrıntılı bilgi ve iletişim için;
Hazal Şekerci

Marka Yönetmeni


İDTM A3 Blok Kat: 15 No: 448 Yeşilköy/İST.
Tel: 0212 465 37 28 Fax: 0212 465 08 44
Gsm: 0531 887 74 87
www.aristoiletisim.com