Kampanya ve ürünler hakkında iletişim kanalları yoluyla haberder olmak istiyorum
Size özel teklifler ve kampanyalar belirttiğiniz iletişim kanalı yolu ile tarafınıza iletilecektir.

OCAK 2015 BASIN BÜLTENİ

Bülteni İndir

Çocuk Gelişimini Destekleyen Oyuncaklar Çilek Mağazalarında

 

Bebek, çocuk ve gençlere özel tasarımları ile tüm dünyada 5 milyona yakın çocuğun hayalini gerçeğe dönüştüren Çilek, çocukları gelişimlerine destek olacak birbirinden eğlenceli oyuncaklarla buluşturuyor. İlk etapta, oyuncakları Türkiye’de pilot olarak seçilen 60 mağazasında çocuklara ulaştıran Çilek, kısa bir süre içinde yurtiçindeki tüm mağazaları ile birlikte 66 ülkedeki satış noktalarında da oyuncak satışına başlayacak.

 

Çilek, birbirinden farklı oyuncaklarla çocukların gelişimine katkı sağlarken, aynı zamanda kendilerini mutlu hissedecekleri, eğlenceli ve renkli bir dünyanın da kapısını aralıyor.

 

İlk Etapta Türkiye’de Satışa Sunulacak
Kalitesiyle dünya markası olan Alman oyuncak devi Hape ile anlaşan Çilek, oyuncakları ilk etapta Türkiye’deki çocuklarla buluşturacak. Türkiye’de pilot olarak seçilen 60 mağazada satışa sunulan oyuncaklar, ilerleyen dönemlerde 5 kıtada 66 ülkede bulunan Çilek satış noktalarından dünya çocuklarına ulaştırılacak.

 

Mağazalarda Küçük Oyun Alanları Oluşturuldu
Çilek mağazalarında seçilen 25 çeşit oyuncağın teşhiri için ayrı bir alan oluşturulurken, bazı oyuncaklar ise yaş gruplarına uygun olan odaların içerisinde sergileniyor.

 

Çocuk Odasında Bulunması Gereken Her Şey Çilek’te
Sadece bebek, çocuk ve gençlere yönelik ürünlere odaklanarak, dünya markası olma yolunda ilerleyen Çilek, çocuk odasında bulunması gereken her şeyi kaliteli, güvenli ve üst seviye tasarımlar ile çocuklara sunuyor. Çocukların istek ve hayallerinin yanı sıra sağlığına da önem veren Çilek’in danışman doktoru Uzman Pedagog Sevil Yavuz, Oyun ve oyuncaklar, çocukların zekasını geliştirirken iyi vakit geçirmesine de katkı sağlıyor. Hem öğretici hem de yaratıcı oyuncaklar çocukların gelişimine destek oluyor. Bu nedenle ailelerin oyuncak seçiminde çok dikkatli olmaları gerekiyor.” dedi.

 

www.cilek.com
www.facebook.com/cilekodasi
www.twitter.com/cilekodasi

 

Ayrıntılı bilgi ve iletişim için;
Hazal Şekerci

Marka Yönetmeni


İDTM A3 Blok Kat: 15 No: 448 Yeşilköy/İST.
Tel: 0212 465 37 28 Fax: 0212 465 08 44
Gsm: 0531 887 74 87
www.aristoiletisim.com