Kampanya ve ürünler hakkında iletişim kanalları yoluyla haberder olmak istiyorum
Size özel teklifler ve kampanyalar belirttiğiniz iletişim kanalı yolu ile tarafınıza iletilecektir.

OCAK 2015 BASIN BÜLTENİ

Bülteni İndir

ISMOB’TAN ÇİLEK’E EN İYİ ÜRÜN TASARIMI ÖDÜLÜ

Tasarımlarıyla milyonlarca çocuğun hayalini gerçeğe dönüştüren Çilek, uçak temalı çocuk odası takımı “First Class” ile İSMOB’a damgasını vurdu. Çilek, Türkiye’nin en büyük mobilya fuarı İSMOB 2015’in, her yıl düzenli olarak yaptığı tasarım yarışmasında  ‘First Class’ yatak odası takımı ile genç odası kategorisinde birinci oldu.

 

Bebek, çocuk ve genç odalarının vazgeçilmez markası Çilek, dünyanın en büyük ikinci, Türkiye’nin ise en büyük mobilya fuarı İSMOB 2015’in katılımcıları arasında gerçekleştirdiği tasarım yarışmasında birincilik kazandı. Bu yıl yeni tasarlanan ve henüz satışa sunulmayan, uçak temalı yatak odası ‘First Class’ ile Çilek genç odası kategorisinde birinci olarak ödüle layık görüldü. 28 Ocak 2015 tarihinde yapılan ödül töreninde ödülü Çilek Mobilya’nın tasarım ekibi aldı.

 

2015 yılında ‘Düşle’ sloganı ile çocukların hayal dünyasına seslenecek olan Çilek, Champion Racer, First Class, Football ve Sultan yatak odası takımlarını ilk kez ISMOB 2015’te ailelerin ve çocukların beğenisine sundu.

 

En iyi Ürün Tasarımı: First Class

Özellikle 3-14 yaş arası kız ve erkek çocuklar düşünülerek tasarlanan First Class, çalışma masasına oturulduğunda bir pilot, yataktayken ise first class bir yolcu deneyimini yaşatıyor. First Class uçuşlarda sunulan okuma lambası, deri koltuklar ve kişiye özel media port gibi özellikler, serinin yatağında hayat buluyor. Çocuklara hayallerinin uçuşunu yaşatan Çilek, kokpit-kule konuşma sesleri içeren ve gerçek kokpit görünümünde olan çalışma masası ile de pilot olmak isteyen çocukların hayallerini gerçekleştiriyor.

 

www.cilek.com

www.facebook.com/cilekodasi

www.twitter.com/cilekodasi

 

Ayrıntılı bilgi ve iletişim için;
Hazal Şekerci

Marka Yönetmeni


İDTM A3 Blok Kat: 15 No: 448 Yeşilköy/İST.
Tel: 0212 465 37 28 Fax: 0212 465 08 44
Gsm: 0531 887 74 87
www.aristoiletisim.com