Kampanya ve ürünler hakkında iletişim kanalları yoluyla haberder olmak istiyorum
Size özel teklifler ve kampanyalar belirttiğiniz iletişim kanalı yolu ile tarafınıza iletilecektir.

OCAK 2015 BASIN BÜLTENİ

Bülteni İndir

 

SLEEPY PUF İLE KOLTUK VE YATAK BİR ARADA

 

Birbirinden özgün ve fonksiyonel tasarımları ile bebek, çocuk ve gençlerin yaşam alanlarını dizayn eden Çilek; hem koltuk hem de yatak olma özelliği taşıyan yeni ürünü ‘Sleepy Puf’ ile çocuklara renkli ve keyifli ortamlar sunuyor.

Odalarda keyifli yaşam alanları hazırlayan Çilek, canlı renklere sahip yeni ürünü Sleepy Puf ile çocuklara istedikleri zaman yatak, istedikleri zaman da koltuk olarak kullanacakları fonksiyonel bir ürün sunuyor.

Sadece Çilek Mağazalarında
Kırmızı ve turkuaz olarak iki farklı renkte hazırlanan Sleepy Puf, hem koltuk olarak hem de arka kısmındaki fermuarı açılınca yatak olarak kullanılabiliyor. Çocuklara ve gençlere odalarında farklı kullanım alternatifleri sağlayan Sleepy Puf, kumaşının altında kullanılan keçe lamineli boncuk silikon ve elyaf dolgusu ile de deformeyi önlüyor.

Patenti ve satış hakkı sadece Çilek'e ait olan ve yalnızca Çilek mağazalarında satışa sunulan Sleepy Puf, açılabilir özelliğiyle çocuklara odalarında yerde oyun oynama imkânı sağlıyor. Toz ve leke tutmayan kumaşı, dayanıklılığı ve kolay temizlenebilir olmasıyla da çocukların sağlığına dikkat ederken ailelerin de güvenini kazanıyor.

www.cilek.com
www.facebook.com/cilekodasi
www.twitter.com/cilekodasi

Ayrıntılı bilgi ve iletişim için;
Hazal Şekerci
Marka Yönetmeni

İDTM A3 Blok Kat: 15 No: 448 Yeşilköy/İST.
Tel: 0212 465 37 28 Fax: 0212 465 08 44
Gsm: 0531 887 74 87
www.aristoiletisim.com