Kampanya ve ürünler hakkında iletişim kanalları yoluyla haberder olmak istiyorum
Size özel teklifler ve kampanyalar belirttiğiniz iletişim kanalı yolu ile tarafınıza iletilecektir.

OCAK 2015 BASIN BÜLTENİ

Bülteni İndir

TÜRK HALKI YİNE ‘ÇİLEK’ DEDİ

Konsept mobilya tasarımlarıyla çocukların ve genç kuşakların hayallerini gerçeğe dönüştüren Çilek, Türklerin en beğendiği marka olmaya devam ediyor. Capital Dergisi tarafından 2014 yılında 15’incisi düzenlenen ‘Türkiye’nin En Beğenilen Şirketleri Araştırması’nda Çilek, en beğenilen üçüncü mobilya markası seçildi.


Türkiye’de bir ilki gerçekleştirerek ürettiği konsept bebek, çocuk ve genç odalarıyla gençlerin ve ebeveynlerinin kalbini kazanan Çilek, başarılarına bir yenisini daha ekledi. Capital Dergisi’nin düzenlediği ‘Türkiye’nin En Beğenilen Şirketleri Araştırması’ nda Çilek, en beğenilen üçüncü mobilya markası oldu.

 

‘Çilek Odası’ konseptiyle, özgün tasarımları ve heyecanlı oda atmosferlerini tüm dünya çocuklarına ulaştırmayı hedefleyen Çilek, bugün 5 kıtada, 66 ülke ve 444 satış noktasında hizmet veriyor. “Bir alanda uzmanlaşarak, her anlamda fark yaratmak” mottosuyla yola çıkan Çilek, teknolojik tesisleri, yalın üretim felsefesi, fonksiyonel ve özgün tasarımları, kullanıcı dostu ürünleri ve güvenlik sertifikalarıyla sektörde liderliğini korumaya devam ediyor.

 

 

 

 

Ayrıntılı bilgi ve iletişim için;
Hazal Şekerci

Marka Yönetmeni


İDTM A3 Blok Kat: 15 No: 448 Yeşilköy/İST.
Tel: 0212 465 37 28 Fax: 0212 465 08 44
Gsm: 0531 887 74 87
www.aristoiletisim.com