Kampanya ve ürünler hakkında iletişim kanalları yoluyla haberder olmak istiyorum
Size özel teklifler ve kampanyalar belirttiğiniz iletişim kanalı yolu ile tarafınıza iletilecektir.

HAZİRAN 2015 BASIN BÜLTENİ

Bülteni İndir

Özel Tasarım Ergo Ürünleri İle Çocukların Fiziksel Gelişimi Çilek’le Güvende

 

Bebek, çocuk ve genç odalarının en gözde markası Çilek, özel tasarım Ergo Çalışma Grubu’yla çocukların ve gençlerin fiziksel gelişimini destekliyor. Özellikle oturma bozukluğundan kaynaklanabilecek her türlü rahatsızlığa karşı Çilek, çocukların ve gençlerin fiziksel sağlığının korunmasını önemseyen ürünlerle fark yaratıyor.

 

Türkiye’nin en beğenilen bebek, çocuk ve genç odası markası Çilek, koleksiyonundaki ürünlerle kullanıcılarının sağlığını ön planda tutuyor. Özel araştırmalar ve uzman görüşleri sonucu geliştirilen Ergo Çalışma Grubuyla, okul çağındaki kullanıcılarının duruş bozukluklarını engellemeyi amaçlayan Çilek, bu yönde satışa sunduğu özel ürünlerle, çocuk ve gençlerin fiziki sağlığının korunmasını sağlıyor. Ergo ürünleri, ergonomik yapısıyla çocukların fiziksel gelişimine fayda sağlamakla birlikte daha konforlu, güvenli ve eğlenceli bir çalışma ortamı sunuyor.

 

Ergo Çalışma Grubu, Ergo Masa, Ergo Sandalye, Ergo Keson, Ergo Çalışma Masası Ünitesi ve Ergo Akıllı Masaüstü Pad’den oluşuyor.

 

Ergo Masa, sunduğu rahat çalışma pozisyonu ile yanlış oturma biçimlerinden kaynaklanan bel, boyun ve sırt ağrılarını engellerken, Ergo Sandalye ise yumuşak oturma minderi ve hareketli pofuduk sırt minderiyle çocukların sıkılmayacağı bir ders ortamı hazırlıyor.

 

Puf ve komodin olarak kullanılabilen Ergo Keson, masanın yanında hem bir depolama ünitesi hem de ödevlere yardım etmek için gelen ebeveynlere oturma alanı sağlıyor. Ergo Çalışma Masası Ünitesi, gümüş rengiyle şık görünümünün yanı sıra hareketli raf düzeneği sayesinde her boy kitabı depolama imkanı sunuyor. Ergo Akıllı Masa Üstü Pad ise canlı renkleriyle masalara hareket katarken, kaydırmaz zemini ile kitap, defter ve kalemleri sabit tutuyor.

 

Ergo Çalışma Grubu ürünlerine tüm Çilek mağazalarından ulaşabilirsiniz.

 

www.cilek.com

www.facebook.com/cilekodasi

www.twitter.com/cilekodasi

 

Ayrıntılı bilgi ve iletişim için;
Zeynep Duru

Marka Yönetmeni

İDTM A3 Blok Kat: 15 No: 448 Yeşilköy/İST.
Tel: 0212 465 37 28 Fax: 0212 465 08 44
Gsm: 0 538 891 21 55
www.aristoiletisim.com