Kampanya ve ürünler hakkında iletişim kanalları yoluyla haberder olmak istiyorum
Size özel teklifler ve kampanyalar belirttiğiniz iletişim kanalı yolu ile tarafınıza iletilecektir.

HAZİRAN 2015 BASIN BÜLTENİ

Bülteni İndir

ÇİLEK’TEN MART’TA YÜZLERİ GÜLDÜREN KAMPANYA

 

Çocuk ve genç odası denince akla gelen ilk marka olan Çilek,  Champion Racer ve Carbeds adı verilen iki yeni ürün serisini lansmana özel fiyat ayrıcalıkları ile satışa sunuyor. Ayrıca Mart ayında geçerli olacak indirim kampanyasıyla çocuklara ve ailelerine çifte sevinç yaşatıyor.

 

Çocuk ve genç odası kategorisinde Türkiye’nin en sevilen markası olan Çilek, Mart ayında da sürprizlerine devam ediyor. Champion Racer ve Carbeds ürün serisi, lansmana özel fiyat ayrıcalıklarıyla mağazalarda minikleri ve ailelerini bekliyor.

 

Araba tutkunu minikler için tasarlanan Champion Racer ve Carbeds ürün serisi, çocukların odalarında eğlenceli ve keyifli vakit geçirmelerini sağlıyor. Champion Racer serisi içerisinde yer alan her ürün, araba yarışı konseptiyle minikleri kendine hayran bırakıyor. Garaj kapısı şeklindeki dolapları, göstergeleri olan çalışma masası ve özel tasarım yatakları, minikleri eğlenceli bir dünyaya taşıyor. Araba şeklindeki Carbeds’ler ise çocuklara kendini bir yarış pilotu gibi hissettiriyor.

 

Daha çok çocuk düşlerindeki odaya kavuşsun diye, Mart ayı boyunca yüzde 50’ye varan indirim kampanyası sunan Çilek, bazı fırsat ürünlerinde ise özel indirim oranları uyguluyor.

 

Yeni seri ve kampanyalı ürünlere Çilek mağazalarından ulaşabilirsiniz.

 

www.cilek.com

www.facebook.com/cilekodasi

www.twitter.com/cilekodasi

 

Ayrıntılı bilgi ve iletişim için;
Zeynep Duru

Marka Yönetmeni

İDTM A3 Blok Kat: 15 No: 448 Yeşilköy/İST.
Tel: 0212 465 37 28 Fax: 0212 465 08 44
Gsm: 0 538 891 21 55
www.aristoiletisim.com