Kampanya ve ürünler hakkında iletişim kanalları yoluyla haberder olmak istiyorum
Size özel teklifler ve kampanyalar belirttiğiniz iletişim kanalı yolu ile tarafınıza iletilecektir.

HAZİRAN 2015 BASIN BÜLTENİ

Bülteni İndir

2015 YILININ İLK İKİ AYINDA ÇİLEK’TEN DÖRT YENİ MAĞAZA

 

Türkiye’de bebek, çocuk ve genç odası denince akla gelen ilk marka Çilek, açtığı konsept mağazalarla büyümeye devam ediyor. Çilek, Ankara Keçiören, İstanbul Kurtköy, Konya Meram ve Gaziantep Nizip’te, 2015 yılının ilk iki ayında toplam dört yeni mağaza açtı.

 

Tasarımlarıyla çocuklara düşlerindeki odaları sunan Çilek,  yurt içinde mağaza sayısını artırmaya devam ediyor.  Ankara Keçiören, İstanbul Kurtköy, Konya Meram ve Gaziantep Nizip’te 2015 yılının ilk iki ayında dört yeni mağaza açan Çilek, ülke çapında ve dünya genelinde büyümeye devam ediyor. Ankara Keçiören’de açtığı  280 metrekare, İstanbul Kurtköy’de 190 metrekare, Konya Meram’da 180 metrekare ve Gaziantep Nizip’teki 340 metrekare alanlarda sergilenen Çilek tasarımları, çocukların ve ebeveynlerin beğenisine sunuluyor.

 

Çilek’in kurulduğu günden bu yana hem Türkiye’de hem de dünyada mağazalaşma stratejisiyle birlikte istikrarlı bir büyüme gerçekleştirdiğini belirten Çilek Mobilya Yönetim Kurulu Üyesi Talha Çilek “Yurtdışında büyümemizi sürdürürken diğer yandan ülkemizde de tüm şehirlerde var olmayı planlıyoruz. Büyük şehirlerde ise birden fazla lokasyonda yer almayı tercih ediyoruz. Hedefimiz, açtığımız yeni mağazalarla çocukların hayallerini gerçeğe dönüştürürken, ailelerin de kalite beklentisine cevap vererek, müşterilerimizin memnuniyetini en üst seviyelere taşımak” dedi.

 

www.cilek.com

www.facebook.com/cilekodasi

www.twitter.com/cilekodasi

 

Ayrıntılı bilgi ve iletişim için;
Zeynep Duru

Marka Yönetmeni


İDTM A3 Blok Kat: 15 No: 448 Yeşilköy/İST.
Tel: 0212 465 37 28 Fax: 0212 465 08 44
Gsm: 0538 891 21 55
www.aristoiletisim.com