Kampanya ve ürünler hakkında iletişim kanalları yoluyla haberder olmak istiyorum
Size özel teklifler ve kampanyalar belirttiğiniz iletişim kanalı yolu ile tarafınıza iletilecektir.
BASINDA ÇİLEK

Bebek, çocuk ve genç odası kategorisinde Türkiye’nin en beğenilen markası Çilek, çocukları hayallerindeki odalara kavuşturmaya devam ediyor. Tematik ürünleriyle, her zevke hitap eden Çilek, son olarak tasarladığı “Football” serisi ile miniklerin bir kez daha gönlünü fethetmeyi başardı. Futbolsever çocuklar için tasarlanan serinin her detayı dünyaca ünlü stadları andırıyor.

Devamını oku

Tematik tasarımları ile çocukların keyifle vakit geçirebilecekleri yaşam alanları oluşturan Çilek, Nisan ayında satışa sunduğu First Class serisi ile çocukları bulutların üzerine çıkarıyor. Her detayıyla sanki birinci sınıf uçak yolculuğundaymış gibi hissettiren First Class serisi; gökyüzünü seven çocukları, düşlerindeki odaya kavuşturuyor.

Devamını oku

Tasarımları ile çocukların keyifle vakit geçirebilecekleri yaşam alanları oluşturan Çilek, yeni ürün serisi “Champion Racer” ve yenilenen “Araba Karyolalar” ile araba tutkunu çocukların hayallerini gerçeğe dönüştürüyor.

Devamını oku

Birbirinden renkli ve eğlenceli tematik ürünler tasarlayan Çilek, son yıllarda hayatın her alanına hakim olan “akıllı cihaz” teknolojilerini mobilyalarına uyarlayan ilk Türk mobilya markası oldu.

Devamını oku

Bebek, çocuk ve genç odası denince akla gelen ilk marka olan Çilek, First Class, Champion Racer ve Carbeds adı verilen üç yeni ürün serisini lansmana özel fiyat ayrıcalıklarıyla satışa sunuyor. Ayrıca Nisan ayında geçerli olacak indirim kampanyasıyla da çocuklara ve ailelerine çifte sevinç yaşatıyor.

Devamını oku

Türkiye’nin en beğenilen bebek, çocuk ve genç odası markası Çilek, yurt içinde mağaza sayısını artırmaya devam ediyor. 2015 yılına hızlı giriş yapan ve arka arkaya yeni mağazalar açan Çilek, Ankara’daki 11. mağazasını Çayyolu’nda açtı. Tüm Türkiye’de olduğu gibi, Ankaralı çocukların da büyük beğenisini kazanan Çilek, yeni mağazalarla daha çok çocuğun odasını süslemeye devam ediyor.

Devamını oku

Çilek, dünya’nın ikinci en büyük mobilya fuarı olan Çin CIFF Guangzhou’da, 40 ülkeden ziyaretçileriyle bir araya geldi. 18-22 Mart 2015 tarihlerinde Çin’in Guangzhou kentinde gerçekleşen fuarda, Çilek Odaları büyük ilgi görürken, bir çok uluslararası yeni iş birliği için ilk adımlar atıldı.

Devamını oku

07-12 Nisan tarihleri arasında düzenlenen Mobilya ve Dekorasyon Fuarı (MODEF), İnegöl’deki Hikmet Şahin Kültür Parkı Uluslararası Fuar Merkezi’nde 33. kez kapılarını açtı. Yüzlerce firmanın katılım gösterdiği fuarda, Çilek de yerini alarak yeni tasarımlarını ziyaretçilerle buluşturdu. Bebek, çocuk ve genç odası kategorisinde fuarın en göz alıcı modellerine sahip olan Çilek, yerli ve yabancı katılımcıların büyük beğenisini kazandı.

Devamını oku

Bebek, çocuk ve genç odası denince akla gelen ilk marka Çilek, online alışveriş yapılabilen internet sitesiyle, birbirinden keyifli ve kullanışlı ürünlerini tüketicileriyle buluşturuyor. 66 ülkede 444 satış noktası ile hizmet veren Çilek, online alışveriş sistemiyle hayallerdeki odayi tek tıkla evinize getiriyor.

Devamını oku

Türkiye’yi çocuk odası konseptiyle tanıştıran Çilek, Sanayi Bakanlığı’nın düzenlediği Verimlilik Proje Ödülleri kapsamında 27 Nisan 2015 Pazartesi günü Ankara Congresium Kongre ve Sergi Merkezi’nde yapılan ödül töreninde “Kanban Sistemi ile Üretim İşleyişinin Sağlanması Projesi” ile birinciliğe layık görüldü. Ödülü Çilek Yönetim Kurulu Üyesi Talha Çilek teslim aldı.

Devamını oku