Kampanya ve ürünler hakkında iletişim kanalları yoluyla haberder olmak istiyorum
Size özel teklifler ve kampanyalar belirttiğiniz iletişim kanalı yolu ile tarafınıza iletilecektir.
BASINDA ÇİLEK

Tasarımları ile çocukların keyifle vakit geçirebilecekleri yaşam alanları oluşturan Çilek, yeni ürün serisi “GTI Araba Karyola” ile otomobil tutkunu çocukların hayallerini gerçeğe dönüştürüyor. Görünümü ile son model bir arabayı andıran GTI, Türkiye’de ilk kez kullanılan teknolojisiyle görenleri kendine hayran bırakıyor.

Devamını oku

Tematik tasarımlarıyla bebek, çocuk ve genç odası kategorisinde Türkiye’nin en sevilen markası olan Çilek, 28-31 Mayıs tarihlerinde Bursa TÜYAP Fuar Merkezi’nde gerçekşecek Ev&Stil Fuarı’nda 4. hall’de ziyaretçileriyle buluşacak. Bursa'nın kültürel, tarihsel mirası ve güçlü sanayisinden alınan ilhamla hayata geçirilen Bursa Tasarım ve İnovasyon Buluşmaları çerçevesinde gerçekleşecek Ev&Stil Fuarı’nda Çilek’in birbirinden eğlenceli ürünleri sergilenecek.

Devamını oku

Türkiye’nin dünya markası Çilek, gelişmeye ve değişime açık, yenilikçi çalışmalarıyla hedeflerini gerçekleştirmeye tüm hızıyla devam ediyor. Dünya standartlarındaki üretim anlayışı, mobilya sektöründe bir ilki gerçekleştirerek uygulamaya başladığı yalın üretim felsefesi ve kullandığı üstün teknoloji sistemleri sayesinde hedeflerini her geçen gün daha da yukarı taşıyan Çilek, 2014 yılı üretim miktarını % 15 oranında artırmayı amaçlıyor.

Devamını oku

Uzun bir ders yılını geride bırakan çocuklar ve gençler büyük bir heyecanla yaz tatiline girmeye hazırlanırken, aileler de soluğu Çilek mağazalarında alıyor. Çocuklarına karne hediyesi olarak, hayallerindeki odayı armağan etmek isteyen anne ve babalar, Çilek’in birbirinden renkli ve eğlenceli tematik ürünlerini tercih ediyor.

Devamını oku

Türkiye’nin en sevilen bebek,çocuk ve genç odası markası Çilek, Türkiye’nin en önemli pazarlama yayınlarından biri olan Marketing Türkiye tarafından, mobilya sektöründe ilk kategori yaratan marka olarak verdiği katkılardan dolayı "Bursa'ya değer katan marka” seçildi. 12 Mayıs Salı günü Bursa Sheraton Otel’de “Bursa Yarına Hazırlanıyor” konferansında gerçekleşen törende, ödülü Çilek Yönetim Kurulu Üyesi ve Genel Müdürü Muzaffer Çilek aldı.

Devamını oku

Çocuk ve genç odası kategorisinde Türkiye’nin en sevilen markası olan Çilek, gördüğü yoğun ilgili sebebiyle, Mayıs ayında da indirim kampanyasına devam ediyor. Ayrıca First Class, Champion Racer ve Carbeds ürün serisi, lansmana özel fiyat ayrıcalıklarıyla mağazalarda minikleri ve ailelerini bekliyor. Seri sonu ürünlerle devam eden indirimlerin yanı sıra bazı fırsat ürünlerinde de özel indirim oranları uygulayan Çilek, yeni ürünlerde de geçerli olan indirim kampanyası ile çocukların yüzünü güldürüyor.

Devamını oku

Dünya çocuklarının tercihi olan Çilek, 66 ülkede 444 satış noktasıyla,geniş coğrafyalardaki ailelerin beğenisini kazanıyor. Asya, Avrupa, Güney Amerika ve Afrikada’ki mağazalarıyla milyonlarca çocuğun hayallerini süsleyen Çilek, son olarak Moğolistan’ın Ulan Batur kentinde açtığı mağazasıyla, bir ilke imza attı. Çilek, kendi sektöründe Moğolistan’da mağaza açan ilk Türk markası oldu.

Devamını oku

Tüm dünyada mağazalaşma stratejisi ile büyümeye devam eden Çilek, Türkiye’de bebek, çocuk ve genç odası kategorisinde online satışa geçen ilk marka olarak; mağazalarının bulunmadığı her yere her çocuğa ve tüm ebeveynlere ulaşmayı hedefliyor.

Devamını oku

Mobilya sektörünün yetişmiş çalışan ihtiyacını karşılamayı amaçlayan Çilek, Uludağ Üniversitesi İnegöl Meslek Yüksek Okulu ile yaptığı işbirliği çerçevesinde, tadilatını üstlendiği bin metrekarelik atölyenin 28 Mayıs Perşembe günü açılışını gerçekleştirdi. Mobiya ve Dekorasyon alanında donanımlı sistemlere sahip atölyede ayrıca Çilek fabrikasının mevcut üretim modeli olan “Yalın Üretim” uygulanmasına yönelik teknik destek de verilecek.

Devamını oku

Türkiye’nin en beğenilen bebek, çocuk ve genç odası markası Çilek, yurt içi ve yurt dışında yaptığı çalışmaları aldığı ödüllerle taçlandırıyor. Çilek, son olarak 27 Nisan Pazartesi günü Sanayi Bakanlığı tarafından düzenlenen “Verimlilik Proje Ödülü” kapsamında Ankara Congresium Kongre ve Sergi Merkezi’nde gerçekleşen ödül töreni’nde “Kanban Sistemi ileÜretim İşleyişi Sağlanması Projesi” ile birincilik ödülüne layık görüldü. Ödülü Çilek Yönetim Kurulu Üyesi Talha Çilek teslim aldı.

 

Devamını oku

Türkiye’nin en beğenilen bebek, çocuk ve genç odası markası Çilek, yurt içinde mağaza sayısını artırmaya devam ediyor. 2015 yılına hızlı giriş yapan ve arka arkaya yeni mağazalar açan Çilek İç Anadolu bölgesindeki 30. mağazasını Yozgat’ta açtı. Tüm Türkiye’de olduğu gibi, Yozgatlı çocukların da büyük beğenisini kazanan Çilek’in yeni mağazası, 2015 yılının başından bu yana İç Anadolu’da açılan dördüncü mağaza oldu.

Devamını oku