Kampanya ve ürünler hakkında iletişim kanalları yoluyla haberder olmak istiyorum
Size özel teklifler ve kampanyalar belirttiğiniz iletişim kanalı yolu ile tarafınıza iletilecektir.

NİSAN 2015 BASIN BÜLTENİ

Bülteni İndir

 

ÇİLEK ODALARI MODEF’E DAMGASINI VURDU

 

07-12 Nisan tarihleri arasında düzenlenen Mobilya ve Dekorasyon Fuarı (MODEF), İnegöl’deki Hikmet Şahin Kültür Parkı Uluslararası Fuar Merkezi’nde 33. kez kapılarını açtı. Yüzlerce firmanın katılım gösterdiği fuarda, Çilek de yerini alarak yeni tasarımlarını ziyaretçilerle buluşturdu. Bebek, çocuk ve genç odası kategorisinde fuarın en göz alıcı modellerine sahip olan Çilek, yerli ve yabancı katılımcıların büyük beğenisini kazandı.

 

Mobilya ve dekorasyon sektörünün nabzının attığı Mobilya ve Dekorasyon Fuarı (MODEF), bu yıl da Türk mobilya sektörünü bir araya getirdi. Çilek’in de katılım gösterdiği fuar, 7-12 Nisan 2015 tarihleri arasında İnegöl’deki Hikmet Şahin Kültür Parkı Uluslararası Fuar Merkezi’nde gerçekleşti. Bebek çocuk ve genç odalarıyla görenleri kendine hayran bırakan Çilek, yerli ve yabancı ziyaretçilerin beğenisini topladı.

 

Kendi kategorisinde Türkiye’nin en sevilen markası Çilek, tematik ürünlere sahip bebek, çocuk ve genç odalarıyla MODEF’in en göz alıcı markaları arasında yerini aldı. Araba Karyolaların en son modeli GTI ile görenleri hayran bırakan Çilek standı, ergonomik tasarım Ergo masaları, Black Pirate, Natura Safari, Baby Cotton, Yakut, Royal, Bi Turbo, Flora, Romantik, Mocha ve Fairy Fayton serileriyle tüm ziyaretçilerin yoğun ilgisiyle karşılaştı.

 

www.cilek.com

www.facebook.com/cilekodasi

www.twitter.com/cilekodasi

 

Ayrıntılı bilgi ve iletişim için;

Zeynep DURU

Marka Yönetmeni


İDTM A3 Blok Kat: 15 No: 448 Yeşilköy/İST.
Tel: 0212 465 37 28 Fax: 0212 465 08 44
Gsm: 0531 887 74 87
www.aristoiletisim.com