Kampanya ve ürünler hakkında iletişim kanalları yoluyla haberder olmak istiyorum
Size özel teklifler ve kampanyalar belirttiğiniz iletişim kanalı yolu ile tarafınıza iletilecektir.

NİSAN 2015 BASIN BÜLTENİ

Bülteni İndir

 

ÇİLEK’TEN ÇOCUKLARA 23 NİSAN HEDİYESİ

 

Çilek’ten Yüzleri Güldüren Nisan Kampanyası

 

Bebek, çocuk ve genç odası denince akla gelen ilk marka olan Çilek, First Class, Champion Racer ve Carbeds adı verilen üç yeni ürün serisini lansmana özel fiyat ayrıcalıklarıyla satışa sunuyor. Ayrıca Nisan ayında geçerli olacak indirim kampanyasıyla da çocuklara ve ailelerine çifte sevinç yaşatıyor.

 

Çocuk ve genç odası kategorisinde Türkiye’nin en sevilen markası olan Çilek, Nisan ayında da sürprizlerine devam ediyor. First Class, Champion Racer ve Carbeds ürün serisi, lansmana özel fiyat ayrıcalıklarıyla mağazalarda minikleri ve ailelerini bekliyor.

 

Çilek’in aileleri ve çocukları sevindiren %50 ‘ye varan indirim kampanyası Nisan ayında da devam ediyor. Seri sonu ürünlerle devam eden indirimlerin yanı sıra bazı fırsat ürünlerinde de özel indirim oranları uygulayan Çilek, yeni ürünlerde de geçerli olan Nisan kampanyası ile çocukların yüzünü güldürüyor.

 

Çilek, Nisan ayında satışa sunacağı yeni serisi uçak temalı çocuk odası takımı First Class ile çocuk odalarına yepyeni bir enerji getiriyor. Çilek’in özellikle 3-14 yaş arası kız ve erkek çocuklar düşünülerek tasarladığı First Class, çalışma masasına oturulduğunda bir pilot, yataktayken ise first class bir yolcu deneyimi yaşatıyor.

 

Araba tutkunu minikler için tasarlananChampion RacerveCarbeds ürün serisi,çocukların odalarında eğlenceli ve keyifli vakit geçirmelerini sağlıyor. Champion Racer serisi içerisinde yer alan her ürün, araba yarışı konseptiyle minikleri kendine hayran bırakıyor. Garaj kapısı şeklindeki dolapları, göstergeleri olan çalışma masası ve özel tasarım yatakları, minikleri eğlenceli bir dünyaya taşıyor. Araba şeklindeki Carbeds’ler ise çocuklara kendini bir yarış pilotu gibi hissettiriyor.

 

Daha çok çocuk düşlerindeki odaya kavuşsun diye, Nisan ayı boyunca yüzde 50’ye varan indirim kampanyası sunan Çilek, bazı fırsat ürünlerinde ise özel indirim oranları uyguluyor.

 

www.cilek.com

www.facebook.com/cilekodasi

www.twitter.com/cilekodasi

 

Ayrıntılı bilgi ve iletişim için;

Zeynep DURU

Marka Yönetmeni


İDTM A3 Blok Kat: 15 No: 448 Yeşilköy/İST.
Tel: 0212 465 37 28 Fax: 0212 465 08 44
Gsm: 0531 887 74 87
www.aristoiletisim.com