Kampanya ve ürünler hakkında iletişim kanalları yoluyla haberder olmak istiyorum
Size özel teklifler ve kampanyalar belirttiğiniz iletişim kanalı yolu ile tarafınıza iletilecektir.

MAYIS 2015 BASIN BÜLTENİ

Bülteni İndir

 

ÇİLEK’TEN MESLEKİ EĞİTİMİ DESTEKLEYEN ÖRNEK PROJE

 

Çilek, Uludağ Üniversitesi İnegöl Meslek Yüksek Okulu Mobilya Dekorasyon bölümü atölyesini tam donanımlı hale getirdi.

 

Türkiye’nin bebek, çocuk ve genç odası kategorisindeki lider markası Çilek, 2014 yılından bu yana mesleki eğitime destek vermek amacıyla Uludağ Üniversitesi İnegöl Meslek Yüksek Okulu ile işbirliği yaparak geleceğin profesyonellerinin sektöre kazandırılmasına yardımcı oluyor. İşbirliği çerçevesinde mesleki eğitim bursu, üretim tesislerinde uygulamalı ders ve staj gibi birçok imkân sağlayan Çilek, son olarak öğrencilerin yararlanması için mobilya dekorasyon bölümü atölyesini hayata geçirdi.

 

Mobilya sektörünün yetişmiş çalışan ihtiyacını karşılamayı amaçlayan Çilek, Uludağ Üniversitesi İnegöl Meslek Yüksek Okulu ile yaptığı işbirliği çerçevesinde, tadilatını üstlendiği bin metrekarelik atölyenin 28 Mayıs Perşembe günü açılışını gerçekleştirdi. Mobiya ve Dekorasyon alanında donanımlı sistemlere sahip atölyede ayrıca Çilek fabrikasının mevcut üretim modeli olan “Yalın Üretim” uygulanmasına yönelik teknik destek de verilecek.

 

Mobilya Sektörü İçin Profesyoneller Yetiştirilecek

Bebek, çocuk ve genç odası alanında öncü marka Çilek, 2014 yılı itibariyle, Uludağ Üniversitesi İnegöl Meslek Yüksek Okulu ile iş birliği yaparak, eğitim gören öğrencileri profesyonel olarak sektöre kazandırmak ve donanımlı olmalarını sağlamak amacıyla, onlara uygulamalı eğitim çalışmaları, atölye imkânı, yaz dönemi stajı gibi birçok alanda katkı sağlıyor.

 

İnegöl MYO Öğrencilerine Çilek Fabrikası’nda AB Standartlarında Staj İmkanı

Çilek ve Uludağ Üniversitesi Rektörlüğü tarafından 2014 yılında imzalanan protokol kapsamında; İnegöl MYO Mobilya ve Dekorasyon programında nitelikli elemanlar yetiştirilmesi için 4 yıl boyunca 20 öğrenciye burs veriyor. Gelişim için en değerli sermayesinin insan kaynağı olduğuna inanan ve bu alanda sürekli yatırım felsefesiyle hareket eden Çilek, İnegöl MYO Mobilya ve Dekorasyon, Makine, Muhasebe ve Dış Ticaret Programlarında öğrenim gören öğrencilere belirlenen kontenjan dahilinde staj olanağı sunuyor. Öğrencilere fabrikada eğitim fırsatı da sunan Çilek, 3. ve 4. sınıf öğrencilerinin endüstriye dayalı uygulamalı “İşyeri Eğitimi I” ve “İşyeri Eğitimi II” derslerini belirlenen kontenjan dahilinde 33.000 si kapalı toplam 212.000 m2’lik alanda AB standartlarında hizmet veren üretim tesislerinde yapabilmeleri için olanak sağlıyor.

 

www.cilek.com

www.facebook.com/cilekodasi

www.twitter.com/cilekodasi

 

Ayrıntılı bilgi ve iletişim için;
 

Hazal Şekerci

Marka Yönetmeni


İDTM A3 Blok Kat: 15 No: 448 Yeşilköy/İST.
Tel: 0212 465 37 28 Fax: 0212 465 08 44
Gsm: 0531 887 74 87
www.aristoiletisim.com