Kampanya ve ürünler hakkında iletişim kanalları yoluyla haberder olmak istiyorum
Size özel teklifler ve kampanyalar belirttiğiniz iletişim kanalı yolu ile tarafınıza iletilecektir.

MAYIS 2015 BASIN BÜLTENİ

Bülteni İndir

 

ÇİLEK’E, BURSA’YA DEĞER KATAN MARKA ÖDÜLÜ

Türkiye’yi çocuk odası konseptiyle tanıştıran Çilek, ödüle doymuyor. Kendi sektöründeki başarılarını kurum ve seçkin kuruluşların layık gördüğü ödüllerle taçlandıran Çilek, son olarak pazarlama alanında Türkiye’nin en önemli yayınlarından olan Marketing Türkiye tarafından, "Bursa'ya değer katan" marka seçildi. 12 Mayıs Salı günü Bursa Sheraton Otel’de “Bursa Yarına Hazırlanıyor” konferansında gerçekleşen törende, ödülü Çilek Yönetim Kurulu Üyesi ve Genel Müdürü Muzaffer Çilek aldı.

Türkiye’nin en sevilen bebek,çocuk ve genç odası markası Çilek, Türkiye’nin en önemli pazarlama yayınlarından biri olan Marketing Türkiye tarafından, mobilya sektöründe ilk kategori yaratan marka olarak verdiği katkılardan dolayı "Bursa'ya değer katan marka” seçildi. 12 Mayıs Salı günü Bursa Sheraton Otel’de “Bursa Yarına Hazırlanıyor” konferansında gerçekleşen törende, ödülü Çilek Yönetim Kurulu Üyesi ve Genel Müdürü Muzaffer Çilek aldı.

 

Çilek Yönetim Kurulu Üyesi ve Genel Müdürü Muzaffer Çilek, ödülle ilgili şunları söyledi: “İnegöllü bir aile olarak bu ödüle layık görülmemiz bizi çok onurlandırdı. Bursa’mıza değer katmak, dünya çapında başarıların ana vatanı yapmak en büyük arzumuz. Çilek markamızla 20 yıl önce başladığımız serüveni böyle güzel ödüllerle taçlandırmak bizi hem mutlu ediyor hem de çok gururlandırıyor. Bursa’mızı ve ülkemizi bir dünya markası yapmak istiyoruz. Bu yolda attığımız adımlar ve gerçekleştirdiğimiz çalışmalarla 2023 yılında Çilek’i ihracat lideri olarak görmeyi hedefliyoruz.”

 

www.cilek.com

www.facebook.com/cilekodasi

www.twitter.com/cilekodasi

 

Ayrıntılı bilgi ve iletişim için;
 

Hazal Şekerci

Marka Yönetmeni


İDTM A3 Blok Kat: 15 No: 448 Yeşilköy/İST.
Tel: 0212 465 37 28 Fax: 0212 465 08 44
Gsm: 0531 887 74 87
www.aristoiletisim.com