Kampanya ve ürünler hakkında iletişim kanalları yoluyla haberder olmak istiyorum
Size özel teklifler ve kampanyalar belirttiğiniz iletişim kanalı yolu ile tarafınıza iletilecektir.
BASINDA ÇİLEK

Tematik odalarıyla ailelerin ve çocukların beğenisini kazanan Çilek, bebekten genç odasına farklı yaşlara hitap eden ürünleriyle herkesin beğenisini kazanıyor. Bebeklik döneminden itibaren çocuğunun odasına önem veren aileler, konfor ve eğlenceyi bir arada sunan Çilek’i tercih ediyor.

Devamını oku

Bebek, çocuk ve genç odası kategorisinde Türkiye’nin öncü markası Çilek, Babalar Günü’ne özel kampanyasıyla, Aile Boyu Vialand eğlencesi hediye ediyor. 19 Haziran-13 Temmuz tarihleri arasında, hayalindeki Çilek odasını çizip, fotoğrafını Çilek’in resmi sosyal medya hesabında paylaşan ve jüri tarafından seçilen üç resmin sahibi çocuk, ailesiyle birlikte Vialand giriş kartı kazanacak.

Devamını oku

Yenilikçi, özgün ve tematik oda tasarımları ile tüm çocukların favorisi olan Çilek, miniklerin araba sevgisinden ilham alarak tasarladığı GTI Araba Karyola ile onları odalarından alıp, yarış pistlerinde bir maceraya çıkarıyor. Çocuklarının odalarında keyifli ve eğlenceli vakit geçirmelerini isteyen bugünün babaları, geleceğin baba adayı miniklere GTI Araba Karyola’yı armağan ediyor.

Devamını oku

Çilek, Ramazan Bayram’ında çocukları için en kaliteli ve renkli odaları seçmek isteyen ailelere bir çok alternatif sunuyor. Birbirinden eğlenceli ürünleri ile çocukların kalbini fetheden Çilek odaları harika bir bayram hediyesi oluyor. Bayram sabahı Çilek odasında uyanmanın hayalini kuran minikler düşlerinin gerçek olması için sabırsızlanıyor.

Devamını oku

Türkiye’nin bebek, çocuk ve genç odası kategorisinde bir numaralı markası Çilek, 18-21 Mayıs tarihlerinde, Birleşik Arap Emirlikleri’nin Dubai kentinde gerçekleşen, Dubai Index Fuarı’na katıldı. Fuar’da sergilenen Sultan, First Class, Football, Champion Racer, Romantic, Softy gibi ürünler arasından en büyük ilgiyi First Class görürken, Birleşik Arap Emirlikleri ve Suudi Arabistan pazarları için yeni bayilik anlaşmaları yapıldı.

Devamını oku

Türkiye’nin en beğenilen bebek, çocuk ve genç odası markası Çilek, yurt içi ve yurt dışında yaptığı çalışmaları aldığı ödüllerle taçlandırıyor. Çilek, , Koç Üniversitesi’nin Avrupa’nın önde gelen işletme okulları ile ortaklaşa düzenlediği Endüstride Mükemmellik Ödülü yarışmasında ikincilik kazandı. Tüm uygulamaları yerinde gözlemleme şansı bulan yarışma heyeti, Çilek’in, yalın üretim alt yapısı, sürdürülebilirlik faaliyetleri ve çalışan kaynaklı verimlilik artışı özelliklerinden oldukça etkilendi.

Devamını oku

Türkiye’nin sevilen markası Çilek, yurt içinde ve yurt dışında büyümesini sürdürüyor. 2015 yılının başından bu yana çok sayıda yeni mağazaya imza atan Çilek, son olarak İspanya’nın Valencia şehrinde ikinci şubesini açtı. Tüm dünyada olduğu gibi İspanyol çocukların da büyük sevgisini kazanan Çilek, birbirinden farklı ve eğlenceli odalarıyla dünya çocuklarını mutlu etmeye devam ediyor. Çilek’in Valencia’da açtığı ikinci mağazası şehrin en işlek caddelerinden olan Tres Cruces üzerinde yer alıyor.

Devamını oku

Uzun bir ders yılını geride bırakan çocuklar ve gençler büyük bir heyecanla yaz tatiline girmeye hazırlanırken, aileler de soluğu Çilek mağazalarında alıyor. Çocuklarına karne hediyesi olarak, hayallerindeki odayı armağan etmek isteyen anne ve babalar, Haziran ayında da İstanbul Shopping Fest heyecanıyla Çilek’in birbirinden renkli ve eğlenceli tematik ürünlerini tercih ediyor.

Devamını oku

Tematik ürünleriyle Türkiye’yi genç odası kategorisiyle tanıştıran Çilek, birbirinden farklı ve kullanışlı odalarının yanında özel aksesuarlarıyla da her yaş çocuğun beğenisini kazanıyor. Formula oyun koltuğu, soundmax kulaklığı, müzik çalarıyla gençlerin kendilerine özel alanlarında kaliteli ve eğlenceli vakit geçirmelerini sağlıyor.

Devamını oku

Tematik ürün ve odalarıyla her yaşın beğenisini kazanan Çilek, yurt içinde mağaza sayısını artırmaya devam ediyor. 2015 yılına hızlı giriş yapan ve arka arkaya yeni mağazalar açan Çilek, 2015 yılının ilk altı ayında 16 yeni mağazaya imza attı. Çocukların ve ailelerin büyük beğenisini kazanan Çilek’in yeni mağazası, Trump Towers’ta açıldı. Trump Towers’ın çocuklar tarafından en sevilen katı B3’teki tema parkın yanında yer alan 186 m2 büyüklüğündeki Çilek mağazası minik ziyaretçilerini bekliyor.

Devamını oku

Türkiye’yi çocuk odası konseptiyle buluşturan Çilek, yurt içi ve yurt dışında çocuklarla buluşup, onları mutlu etmeye devam ediyor. 20 yıl önce kurulan ve bir nesli büyüten Çilek, şimdi ikinci kuşağı hayallerindeki oda ile buluşturuyor.

Devamını oku