Kampanya ve ürünler hakkında iletişim kanalları yoluyla haberder olmak istiyorum
Size özel teklifler ve kampanyalar belirttiğiniz iletişim kanalı yolu ile tarafınıza iletilecektir.

HAZİRAN 2015 BASIN BÜLTENİ

Bülteni İndir

 

ÇİLEK, DUBAİ INDEX FUARI’NDA ARAPLARIN GÖZDESİ OLDU

 

Tematik ürünleriyle herkesin beğenisini kazanan marka Çilek, mobilya sektörünün performansının ve ihracaat gücünün sergilendiği Dubai Index Fuarın’da ziyaretçileri ile bir araya geldi. Geçtiğimiz haftalarda Dubai’de gerçekleşen fuarda 80 metrekarelik alanda ürünlerini sergileyen Çilek, ziyaretçilerden büyük ilgi gördü.

 

Türkiye’nin bebek, çocuk ve genç odası kategorisinde bir numaralı markası Çilek, 18-21 Mayıs tarihlerinde, Birleşik Arap Emirlikleri’nin Dubai kentinde gerçekleşen, Dubai Index Fuarı’na katıldı. Fuar’da sergilenen Sultan, First Class, Football, Champion Racer, Romantic, Softy gibi ürünler arasından en büyük ilgiyi First Class görürken, Birleşik Arap Emirlikleri ve Suudi Arabistan pazarları için yeni bayilik anlaşmaları yapıldı.

 

Özel tasarım odalarını, uzak coğrafyalardan gelen ziyaretçileriyle buluşturan Çilek, bu fuar sayesinde yeni iş birlikleri için girişimlerde bulundu. 36 ülkeden 100 firmanın katıldığı ve binlerce kişinin ziyaret ettiği İndex Fuarı’nda, Çilek standı, ürünleri ve stant tasarımı ile görenlerin beğenisini kazandı.

 

Yurt içi ve yurt dışı fuarlarla adını dünya çapında duyuran ve 66 ülkede beğeni ile tercih edilen Çilek; ihracat alanında yaptığı çalışmalar sayesinde, hem mobilya sanayisi hem de ülke ekonomisine büyük katkı sağlıyor. 2014 yılında yurtiçi ve yurtdışında olmak üzere toplamda 35 yeni satış noktası açarak, bir önceki yıla oranla yüzde 18 büyüme gösteren ve 300 Milyon TL ciro elde eden markanın 2015 ciro hedefi ise 400 Milyon TL. 2015 yılı içerisinde 35 yeni satış noktası açmayı ve yüzde 30 büyümeyi hedefleyen Çilek, dünyanın önde gelen fuarlarına katılarak, daha çok kitleye seslenip, bu hedefine kısa sürede ulaşmayı ön görüyor.

 

www.cilek.com

www.facebook.com/cilekodasi

www.twitter.com/cilekodasi

 

Ayrıntılı bilgi ve iletişim için;

Zeynep DURU

Marka Yönetmeni


İDTM A3 Blok Kat: 15 No: 448 Yeşilköy/İST.
Tel: 0212 465 37 28 Fax: 0212 465 08 44
Gsm: 0531 887 74 87
www.aristoiletisim.com