Kampanya ve ürünler hakkında iletişim kanalları yoluyla haberder olmak istiyorum
Size özel teklifler ve kampanyalar belirttiğiniz iletişim kanalı yolu ile tarafınıza iletilecektir.

HAZİRAN 2015 BASIN BÜLTENİ

Bülteni İndir

 

GELECEĞİN BABALARINA ÇİLEK’TEN SON MODEL ARABA GTI

Bugünün Babalarından Geleceğin Babalarına Armağan

 

Tasarımları ile çocukların keyifle vakit geçirebilecekleri yaşam alanları oluşturan Çilek, geleceğin babaları için yeni ürün serisi “GTI Araba Karyola”yı sunuyor. Görünümü ile son model bir otomobili andıran GTI, Türkiye’de ilk kez kullanılan teknolojisiyle görenleri kendine hayran bırakıyor. Bugünün babaları, geleceğin babaları için GTI araba karyolayı tercih ediyor.

 

Yenilikçi, özgün ve tematik oda tasarımları ile tüm çocukların favorisi olan Çilek, miniklerin araba sevgisinden ilham alarak tasarladığı GTI Araba Karyola ile onları odalarından alıp, yarış pistlerinde bir maceraya çıkarıyor. Çocuklarının odalarında keyifli ve eğlenceli vakit geçirmelerini isteyen bugünün babaları, geleceğin baba adayı miniklere GTI Araba Karyola’yı armağan ediyor.

 

Çilek’in, teknolojik aksamlar ekleyerek son model bir arabaya dönüştürdüğü GTI Araba Yataklar, opsiyonel müzik sistemi, ışık ve sesleri kontrol eden uzaktan kumandası, LED ışıklı ön sinyalleri ve alt aydınlatması, tampon tasarımı üzerinde panjuru, body kit ve sis farları, üç boyutlu egzos tasarımı, LED ışık efektli yıldız jantı ve koruma amaçlı sünger dolgulu deri iç döşemesi ile çocukları hayal dünyalarının baş kahramanı yapıyor.

 

Beyaz, pembe, kırmızı ve siyah renk alternatifleriyle hem kız hem erkek çocukların zevkine göre tasarlanan GTI Araba Karyolalar, tüm Çilek mağazalarında bugünün küçükleri, geleceğin babalarını bekliyor.

 

www.cilek.com

www.facebook.com/cilekodasi

www.twitter.com/cilekodasi

 

Ayrıntılı bilgi ve iletişim için;

Zeynep DURU

Marka Yönetmeni


İDTM A3 Blok Kat: 15 No: 448 Yeşilköy/İST.
Tel: 0212 465 37 28 Fax: 0212 465 08 44
Gsm: 0531 887 74 87
www.aristoiletisim.com