Kampanya ve ürünler hakkında iletişim kanalları yoluyla haberder olmak istiyorum
Size özel teklifler ve kampanyalar belirttiğiniz iletişim kanalı yolu ile tarafınıza iletilecektir.

HAZİRAN 2015 BASIN BÜLTENİ

Bülteni İndir

 

ÇİLEK BEBEKLERİ “SAFARİ”YE ÇIKARIYOR

Türkiye’nin önde gelen bebek, çocuk ve genç odası markası Çilek, koleksiyonundaki çeşitlilikle her çocuğun düşlerini gerçeğe dönüştürüyor. Moderden klasiğe, bir çok farklı ürün grubunu tüketiciyle buluşturan Çilek, bebeğini doğayla iç içe bir odada uyutmak isteyen aileler için doğal görünümlü Safari Natura bebek odasını sunuyor.

 

Tematik odalarıyla ailelerin ve çocukların beğenisini kazanan Çilek, bebekten genç odasına farklı yaşlara hitap eden ürünleriyle herkesin beğenisini kazanıyor. Bebeklik döneminden itibaren çocuğunun odasına önem veren aileler, konfor ve eğlenceyi bir arada sunan Çilek’i tercih ediyor.

 

Ağaç ve hayvan sevgisini bebekliğinden itibaren aşılamak isteyenlere

Bebeğini daha anne karnındayken koruyup kollayan anneler, onların odaları için de en iyisini ve en güzelini tercih etmek istiyor. Bebeği doğayla iç içe bir odada uyusun isteyen aileler, Çilek’in en renkli ve eğlenceli serilerinden biri olan doğal görünümli Safari Natura bebek odasını tercih ediyor.

 

Renkleri, hayvan desenleri ve eğlenceli detaylarıyla ön plana çıkan doğal görünümlü Safari Natura, karyolası, çamaşırlığı, modüler dolabı ve özel tasarım rafıyla bir bebek odasının her türlü ihtiyacını karşılıyor. Bebek güvenliğine uygun tasarlanmış karyolası, bebeklere huzurlu bir uyku ortamı sunuyor. Kullanışlı modüler dolabı ise çok sayıda giyim ve ev tekstil ürününü saklamak için geniş alan sağlıyor. Büyüyen karyolada yer alan alt değiştirme alanı kullanımı kolaylaştırırken, odaya ait konseptle uyumlu raf hoş bir sergileme alanı sunuyor.

 

www.cilek.com

www.facebook.com/cilekodasi

www.twitter.com/cilekodasi

 

Ayrıntılı bilgi ve iletişim için;

Zeynep DURU

Marka Yönetmeni


İDTM A3 Blok Kat: 15 No: 448 Yeşilköy/İST.
Tel: 0212 465 37 28 Fax: 0212 465 08 44
Gsm: 0531 887 74 87
www.aristoiletisim.com