Kampanya ve ürünler hakkında iletişim kanalları yoluyla haberder olmak istiyorum
Size özel teklifler ve kampanyalar belirttiğiniz iletişim kanalı yolu ile tarafınıza iletilecektir.
BASINDA ÇİLEK

Bebek, çocuk ve genç odası denince akla gelen ilk marka Çilek, miniklerin zamanının çoğunluğunu geçirdiği odalarının hem fiziksel hem de rusal sağlıkları için önemli olduğunu savunuyor. Bu sebeple ürünlerini tasarlarken bu konulara dikkat ediyor. Görsel açıdan çocukların kendilerini rahat ve güvende hissetmelerine ortam sunan odalar tasarlarken, üretimde kullanılan malzemeler ve güvenlik standartlarına da özen gösteriyor.

Devamını oku

Çilek, yoğun ilgi gören %40’a varan indirim kampanyasına Temmuz ayında da devam ediyor. Seri sonu indirimine ek olarak, bazı fırsat ürünlerinde geçerli özel indirim oranları da uyguluyor. Birçok yeni üründe geçerli olan indirimin yanı sıra yüzde 50’ye varan indirim oranı ile çocukların yüzünü güldürüyor.

Devamını oku

Tematik ürünleriyle Türkiye’yi genç odası kategorisiyle tanıştıran Çilek, birbirinden farklı ve kullanışlı odalarının yanında özel aksesuarlarıyla da her yaş çocuğun beğenisini kazanıyor. Formula oyun koltuğu, soundmax kulaklığı, müzik çalarıyla gençlerin kendilerine özel alanlarında kaliteli ve eğlenceli vakit geçirmelerini sağlıyor.

Devamını oku

Türkiye’nin sevilen markası Çilek, yurt içinde ve yurt dışında büyümesini sürdürüyor. 2015 yılının başından bu yana çok sayıda yeni mağazaya imza atan Çilek, son olarak İspanya’nın Valencia şehrinde ikinci şubesini açtı. Tüm dünyada olduğu gibi İspanyol çocukların da büyük sevgisini kazanan Çilek, birbirinden farklı ve eğlenceli odalarıyla dünya çocuklarını mutlu etmeye devam ediyor. Çilek’in Valencia’da açtığı ikinci mağazası şehrin en işlek caddelerinden olan Tres Cruces üzerinde yer alıyor.

Devamını oku

Türkiye’ye bebek, çocuk ve genç odası kavramını kazandıran Çilek, birbirinden kullanışlı ve renkli odalarıyla her yaşın gönlünü fethediyor. Çilek’in kurulduğu yıllarda üretimine başlanan ve gördüğü talep sayesinde her daim popüleritesini koruyan serisi Flora, genç kızların büyük beğenisini topluyor. Flora’nın çizgisindeki yumuşak hatlar, doğal ahşap dokusu, odalara zarif dokunuşlar katıyor. İlhamını duru güzellikten alan Flora, klasik tarzdan hoşlanan genç bayanların rüyalarını süslüyor.

Devamını oku

Türkiye’nin en beğenilen bebek, çocuk ve genç odası markası Çilek, yurt içi ve yurt dışında yaptığı çalışmaları aldığı ödüllerle taçlandırıyor. Çilek, , Koç Üniversitesi’nin Avrupa’nın önde gelen işletme okulları ile ortaklaşa düzenlediği Endüstride Mükemmellik Ödülü yarışmasında ikincilik kazandı. Tüm uygulamaları yerinde gözlemleme şansı bulan yarışma heyeti, Çilek’in, yalın üretim alt yapısı, sürdürülebilirlik faaliyetleri ve çalışan kaynaklı verimlilik artışı özelliklerinden oldukça etkilendi.

Devamını oku

Çilek, Ramazan Bayram’ında çocukları için en kaliteli ve renkli odaları seçmek isteyen ailelere bir çok alternatif sunuyor. Birbirinden eğlenceli ürünleri ile çocukların kalbini fetheden Çilek odaları harika bir bayram hediyesi oluyor. Bayram sabahı Çilek odasında uyanmanın hayalini kuran minikler düşlerinin gerçek olması için sabırsızlanıyor.

Devamını oku