Kampanya ve ürünler hakkında iletişim kanalları yoluyla haberder olmak istiyorum
Size özel teklifler ve kampanyalar belirttiğiniz iletişim kanalı yolu ile tarafınıza iletilecektir.
BASINDA ÇİLEK

ÇİLEK’İN AĞUSTOS KAMPANYASI YAZ TATİLİNE NEŞE KATIYOR

 

Türkiye’nin ilk bebek, çocuk ve genç odası markası Çilek’in indirim kampanyası, gördüğü yoğun ilgi sebebiyle Ağustos ayı boyunca da devam ediyor. Yaz tatilinin sonuna gelen minikler Çilek Odalarıyla yeni ders yılına hazırlanıyor.

 

Çilek, yoğun ilgi gören yüzde 40’a varan indirim kampanyasına Ağustos ayında da devam ediyor. Seri sonu indirimine ek olarak, bazı fırsat ürünlerinde geçerli özel indirim oranları da uyguluyor. Birçok yeni üründe geçerli olan indirimin yanı sıra yüzde 50’ye varan indirim oranı ile çocukların yüzünü güldürüyor.

Devamını oku

MİNİKLERİN BAYRAM HEDİYELERİ ÇİLEK’TEN

 

Bebek, çocuk ve genç odası’nda öncü marka olan Çilek, birbirinden eğlenceli ve renkli ürünleriyle miniklerin bayram heyecanına ortak oluyor. Anne ve babalar, Ramazan Bayramı’nda çocukları için şeker tadında hediyeleri Çilek’ten seçiyor...

 

Çilek, Ramazan Bayram’ında çocukları için en kaliteli ve renkli odaları seçmek isteyen ailelere bir çok alternatif sunuyor. Birbirinden eğlenceli ürünleri ile çocukların kalbini fetheden Çilek odaları harika bir bayram hediyesi oluyor. Bayram sabahı Çilek odasında uyanmanın hayalini kuran minikler düşlerinin gerçek olması için sabırsızlanıyor.

Devamını oku

Kendi kategorisine Türkiye’nin ilk markası olan Çilek, bebek, çocuk ve gençlerin, kendi odalarında kaliteli vakit geçirebilmeleri için gerekli ortamın sağlanması için her ürününü özel çalışmalar sonucu tasarlayıp üretiyor. Bebeklikten ergenlik çağına kadar geçen dönemin, bireylerin psikolojik gelişiminde önemli bir rol oynadığının bilincinde olan Çilek, ürünlerinin tasarımları sırasında uzman pedagoglardan danışmanlık alıyor.

Devamını oku

Türkiye’yi bebek, çocuk ve genç odası kavramlarıyla tanıştıran Çilek, dünya çocuklarının da odalarını süslemeye devam ediyor. Yurt içinde olduğu kadar yurt dışında da yoğun ilgi gören Çilek Odaları, son olarak 2-6 Ağutos tarihleri arasında Amerika Birleşik Devletleri’nde gerçekşen Las Vegas Market fuarına damgasını vurdu. Özel stand tasarımı ve eğlenceli sunumlarıyla görenleri kendine hayran bırakan Çilek, özel jüri tarafından yapılan değerlendirmeler sonucu, katılımcı yüzlerce firma arasından, fuarın en iyi standı seçildi.

Devamını oku