Kampanya ve ürünler hakkında iletişim kanalları yoluyla haberder olmak istiyorum
Size özel teklifler ve kampanyalar belirttiğiniz iletişim kanalı yolu ile tarafınıza iletilecektir.
BASINDA ÇİLEK

Uzun bir yaz tatilini geride bırakan minikler depoladıkları enerjiyle yeni ders yılı için sabırsızlanıyor. Çocuklarının yaşam alanlarında mutlu ve rahat zaman geçirmesini isteyen aileler de soluğu Çilek mağazalarında alıyor. Çilek’in uzman tasarım ekibi tarafından çocuk sağlığı düşünülerek tasarlanan odaları, yeni ders yılında da çocukların ve ebeveynlerin tercihi oluyor. Her tarza ve zevke göre farklı alternatife sahip Çilek odaları ders çalışmayı daha da zevkli hale getiriyor.

Devamını oku

Uzun bir yaz tatilini geride bırakan minikler, depoladıkları enerjiyle yeni ders yılı için sabırsızlanıyor. Çocuklarının yaşam alanlarında mutlu ve rahat zaman geçirmesini isteyen aileler de soluğu Çilek mağazalarında alıyor. Çilek’in uzman tasarım ekibi tarafından çocuk sağlığı düşünülerek tasarlanan odaları, yüzde 40’a varan indirim oranlarıyla yeni ders yılına hazırlanan miniklerin ve ailelerinin yüzlerini güldürüyor.

Devamını oku

Bebek, çocuk ve genç kategorisinde tasarladığı tematik odalarıyla hem miniklerin hem de ailelerin beğenisi kazanan Çilek, Bursa’nın İnegöl ilçesinde yer alan fabrika çalışanlarının çocukları için yaz okulu açtı. Futbol, drama ve binicilik derslerinin yer aldığı yaz okulunda çocukların bedensel ve zihinsel gelişimlerine destek olacak aktiviteler gereçekleştirildi. Haziran başı itibariyle başlayan yaz okulu yazın son günlerine kadar devam ediyor.

Devamını oku

Türkiye’yi bebek, çocuk ve genç odası kavramlarıyla tanıştıran Çilek, dünya çocuklarının da odalarını süslemeye devam ediyor. Yurt içinde olduğu kadar yurt dışında da yoğun ilgi gören Çilek Odaları, son olarak 2-6 Ağutos tarihleri arasında Amerika Birleşik Devletleri’nde gerçekşen Las Vegas fuarına damgasını vurdu. Özel stand tasarımı ve eğlenceli sunumlarıyla görenleri kendine hayran bırakan Çilek, jüri tarafından yapılan değerlendirmeler sonucu, katılımcı yüzlerce firma arasından, fuarın en iyi standı seçildi.

Devamını oku

Türkiye’nin en beğenilen bebek, çocuk ve genç odası markası Çilek, yurt içinde mağaza sayısını artırmaya devam ediyor. 2015 yılına hızlı giriş yapan ve arka arkaya yeni mağazalar açan Çilek son olarak açtığı iki yeni mağazasıyla yurt içi satış noktası sayısını 176’ya yükseltti.

 

Mobilyanın başkenti İnegöl’de yeni açılan Mobiliyum AVM’de yer alan toplam 510 m2 büyüklüğündeki iki katlı Çilek mağazası geniş ürün yelpazesi ve güler yüzlü ekibiyle İnegöl’e yolu düşen ziyaretçilerini bekliyor.

Devamını oku

Türkiye’nin en beğenilen bebek, çocuk ve genç odası markası Çilek, yurt içinde mağaza sayısını artırmaya devam ediyor. 2015 yılına hızlı giriş yapan ve arka arkaya yeni mağazalar açan Çilek, karadeniz bölgesindeki 21., Trabzon’da ise üçüncü mağazasını açtı. Tüm Türkiye’de olduğu gibi, Trabzonlu çocukların da büyük beğenisini kazanan Çilek’in Ortahisar ilçesindeki yeni mağazası, 2015 yılının başından bu yana yurt içinde açılan 20. mağaza oldu.

Devamını oku