Kampanya ve ürünler hakkında iletişim kanalları yoluyla haberder olmak istiyorum
Size özel teklifler ve kampanyalar belirttiğiniz iletişim kanalı yolu ile tarafınıza iletilecektir.

AĞUSTOS 2015 BASIN BÜLTENİ

Bülteni İndir

 

ÇİLEK’E, LAS VEGAS MARKET FUARI’NDAN EN İYİ STANT ÖDÜLÜ

 

Bebek, çocuk ve genç odası’nda öncü marka olan Çilek, geçtiğimiz haftalarda Amerika’da gerçekleşen, dünyaca ünlü Las Vegas Market fuarına odalarıyla damga vurdu. Çilek standı, özel jüri tarafından yapılan değerlendirmeler sonucu, özel tasarımıyla, yüzlerce firma arasından, fuarın en iyi standı seçildi.

 

Türkiye’yi bebek, çocuk ve genç odası kavramlarıyla tanıştıran Çilek, dünya çocuklarının da odalarını süslemeye devam ediyor. Yurt içinde olduğu kadar yurt dışında da yoğun ilgi gören Çilek Odaları, son olarak 2-6 Ağutos tarihleri arasında Amerika Birleşik Devletleri’nde gerçekşen Las Vegas Market fuarına damgasını vurdu. Özel stand tasarımı ve eğlenceli sunumlarıyla görenleri kendine hayran bırakan Çilek, özel jüri tarafından yapılan değerlendirmeler sonucu, katılımcı yüzlerce firma arasından, fuarın en iyi standı seçildi.

Fuarda, Amerika Birleşik Devletleri başta olmak üzere aralarında Meksika, Panama, Ekvador, Honduras, Bolivya gibi Latin Amerika ülkelerinin de bulundugu toplam 105 firma, Çilek standını ziyaret etti. İleriki yıllar için uzun soluklu iş birliklerinin temellerinin atıldığı fuar, bir çok yeni pazarın kapılarını açtı.

Çilek Yönetim Kurulu Üyesi Talha Çilek, başarılı geçen Las Vegas Market Fuarı ardından şu şekilde konuştu; “Dünyaca ünlü bir fuarda, yüzlerce marka arasında, özel jüri tarafından yapılan değerlendime sonucu, en iyi stant ödülü almak bizi mutlu etti. Hem ürünlerimizle hem de duruşumuzla beğenilen bir Türk markası olmak bizi gurulandırıyor. Fuar süresince başta Latin Amerika ülkeleri olmak üzere 100’ü aşkın ülkeden firma yetkilileri ile görüştük. Görüşmelerimizin pazarda verimli yeni işbirlikleri ile sonuçlanacağına inanıyoruz. Bizim için çok olumlu geçen bir fuardı. Las VegasFuarı’na önümüzdeki yıl tekrar katılmayı planlıyoruz.”

 

www.cilek.com

www.facebook.com/cilekodasi

www.twitter.com/cilekodasi

 

Ayrıntılı bilgi ve iletişim için;

Zeynep DURU

Marka Yönetmeni

İDTM A3 Blok Kat: 15 No: 448 Yeşilköy/İST.
Tel: 0212 465 37 28 Fax: 0212 465 08 44
Gsm: 0531 887 74 87
www.aristoiletisim.com