Kampanya ve ürünler hakkında iletişim kanalları yoluyla haberder olmak istiyorum
Size özel teklifler ve kampanyalar belirttiğiniz iletişim kanalı yolu ile tarafınıza iletilecektir.

EYLÜL 2015 BASIN BÜLTENİ

Bülteni İndir

 

ÇİLEK, ÇALIŞANLARININ ÇOCUKLARI İÇİN YAZ OKULU AÇTI

 

Türkiye’nin sevilen markası Çilek, İnegöl’de yer alan fabrikasındaki çalışanlarının çocukları için yaz okulu açtı. İnegöl ilçesinin büyük bir kısmının istidamını sağlayan Çilek, çalışanlarının çocuklarının verimli bir tatil geçirmesi için kendi bünyesinde açtığı futbol, drama ve biniclik derslerinden oluşan yaz okuluyla, çocukları, hem zihinsel hem de bedensel gelişimlerine katkı sağlayacak aktivitelere yönlendirdi.

 

Bebek, çocuk ve genç kategorisinde tasarladığı tematik odalarıyla hem miniklerin hem de ailelerin beğenisi kazanan Çilek, Bursa’nın İnegöl ilçesinde yer alan fabrika çalışanlarının çocukları için yaz okulu açtı. Futbol, drama ve binicilik derslerinin yer aldığı yaz okulunda çocukların bedensel ve zihinsel gelişimlerine destek olacak aktiviteler gereçekleştirildi. Haziran başı itibariyle başlayan yaz okulu yazın son günlerine kadar devam ediyor.

 

Çilek Çocuk Futbol Okulu

Çilek çalışanlarının 8-13 yaş arası erkek çocuklarının katılım gösterdiği, haftada 3 gün gerçekleşen kursta, futbol hakkında çeşitli eğitimler verildi. 31 kişinin yer aldığı futbol okulunda çocuklara kullanmaları için gerekli formalar ve ekipmanlar hediye edildi. Sağlıklı beslenme bilincinin aşılandığı futbol okulunda sağlıklı bir sporcu olmak için gerekenler de anlatıldı. Yaklaşık 2 ay süren eğitimin son gününde futbol müsabakaları yapan çocuklara, katılım sertifikası verildi.

 

Çilek Çocuk Drama Okulu

8-13 yaş arası kız ve erkek çocukların katıldığı haftada iki gün gerçekleşen Çilek Çocuk Drama Okulu’nda katılımcılara oyunculuk, ses ve diksiyon dersleri verildi. 2 ay süren kurslar boyunca çocukların ihtiyacı olan giyim ve gerekli malzemeler Çilek tarafından hediye edildi. Kursa katılan çocuklar Muharrem Buhara’nın “Ayının Fendi Avcıyı Yendi” adlı eserini sergilemek için çalışmalarını sürdürüyor.

 

Çilek Çocuk Binicilik Kampı

Yaz tatilinin son günlerinde okula hazırlık yapan çocukların doğa ile iç içe bir ortamda at binerek hoşça vakit geçirmelerini sağlamak ve onların hem fiziksel hem zihinsel gelişiminde katkı amaçlı organize edilen biniclik kampı minikler için unutmayacak anılar bırakacak. Tabiat çiftliğinde gerçekleşecek kampta çocuklar için birbirinden farklı aktiviteler yer alıyor.

 

www.cilek.com

www.facebook.com/cilekodasi

www.twitter.com/cilekodasi

 

Ayrıntılı bilgi ve iletişim için;

Zeynep DURU

Marka Yönetmeni

İDTM A3 Blok Kat: 15 No: 448 Yeşilköy/İST.
Tel: 0212 465 37 28 Fax: 0212 465 08 44
Gsm: 0531 887 74 87
www.aristoiletisim.com