Kampanya ve ürünler hakkında iletişim kanalları yoluyla haberder olmak istiyorum
Size özel teklifler ve kampanyalar belirttiğiniz iletişim kanalı yolu ile tarafınıza iletilecektir.
BASINDA ÇİLEK

Türkiye’nin sevilen markası Çilek, yurt içinde ve yurt dışında büyümesini sürdürüyor. 2015 yılının başından bu yana çok sayıda yeni mağazaya imza atan Çilek, son olarak Tayland’ın Bangkok şehrinde mağaza açtı. Açılışa, Çilek Yönetim Kurulu Üyesi Muharrem Çilek ile Tayland Türkiye Konsolosu Yekta Kamil Noyan, ülkenin önde gelen sanatçıları ve iş kadınları çocuklarıyla katıldı. Yerel basının da takip ettiği açılışta Çilek ürünlerine ilgi büyüktü. Çilek’in, Bangkok’taki mağazası şehrin en popüler yerleşim yeri olan Sukhumvit 49 bölgesinde yer alıyor.

Devamını oku

Futbolsever minikler için tasarladığı Football serisi ile mobilyadan aksesuara tüm ürünleriyle bir stadyum ortamı sunan Çilek, çocukları kendi sahalarının yıldızı yapıyor. Liglerin başlamasıyla coşku yaşayan minikler, futbolun keyfine Football serisi odalarında varıyor.

Devamını oku

Türkiye’nin bebek, çocuk ve genç odası kategorisindeki öncü markası Çilek, 20-24 Eylül tarihlerinde, Almanya’nın North Rhine-Westphalia bölgesindeki Bad Salzuflen şehrinde gerçekleşen MOW Fuarı’na katıldı. Fuarda sergilenen Çilek odaları tüm ziyaretçilerden büyük ilgi gördü. Almanya, Avusturya, Fransa, Hollanda, İsviçre, Çek Cumhuriyeti, Macaristan, Belçika gibi Avrupa ülkelerinden firmalarla önemli ilişkiler kuruldu.

Devamını oku

Çilek, yoğun ilgi gören indirim kampanyasını okulların açılmasıyla birlikte Ekim ayında da sürdürüyor. Birçok üründe geçerli olan 40’a varan indirim oranı ile çocukların ve ailelerin yüzünü güldürüyor.

 

Devamını oku

Türkiye’nin sevilen markası Çilek, yurt içinde ve yurt dışında büyümeye devam ediyor. 2015 yılının başından bu yana çok sayıda mağaza açan Çilek, son mağaza açılışını Ralitza Mobilya ile Bulgaristan’da gerçekleştirecek. Bulgaristan’ın en gözde şehirleri arasında yer alan Varna’da Ralitza Mobilya ile ilk mağazasını açacak olan Çilek, birbirinden farklı ve eğlenceli odalarını Bulgar çocuklar ile buluşturacak.

Devamını oku