Kampanya ve ürünler hakkında iletişim kanalları yoluyla haberder olmak istiyorum
Size özel teklifler ve kampanyalar belirttiğiniz iletişim kanalı yolu ile tarafınıza iletilecektir.

EKİM 2015 BASIN BÜLTENİ

Bülteni İndir

 

ÇİLEK, MOW FUARI’NDA BÜYÜK BEĞENİ KAZANDI

Tematik odalarıyla yurt içi ve yurt dışında beğeni kazanan marka Çilek, 20-24 Eylül tarihlerinde Almanya’nın North Rhine-Westphalia bölgesindeki Bad Salzuflen şehrinde katıldığı MOW Fuarı’nda büyük ilgi gördü. 5 gün süren fuar boyunca, Almanya başta olmak üzere Avusturya, Fransa, Hollanda, İsviçre, Çek Cumhuriyeti, Macaristan,Belçika gibi Avrupa ülkelerinden üretici, toptancı ve ithalatçı firmaların beğenisini kazandı.

 

Türkiye’nin bebek, çocuk ve genç odası kategorisindeki öncü markası Çilek, 20-24 Eylül tarihlerinde, Almanya’nın North Rhine-Westphalia bölgesindeki Bad Salzuflen şehrinde gerçekleşen MOW Fuarı’na katıldı. Fuarda sergilenen Çilek odaları tüm ziyaretçilerden büyük ilgi gördü. Almanya, Avusturya, Fransa, Hollanda, İsviçre, Çek Cumhuriyeti, Macaristan, Belçika gibi Avrupa ülkelerinden firmalarla önemli ilişkiler kuruldu.

 

Yurt içi ve yurt dışı fuarlarla adını dünya çapında duyuran ve 66 ülkede beğeni ile tercih edilen Çilek; ihracat alanında yaptığı çalışmalar sayesinde, hem mobilya sanayisi hem de ülke ekonomisine büyük katkı sağlıyor. 2015 yılı içerisinde 35 yeni satış noktası açmayı ve yüzde 30 büyümeyi hedefleyen Çilek, dünyanın önde gelen fuarlarına katılarak, daha çok kitleye seslenip, bu hedefine ulaşmayı ön görüyor.

 

Çilek Yönetim Kurulu Üyesi Talha Çilek, MOW Fuarı’nı şu şekilde değerlendirdi; “ Çilek standı fuar boyunca ziyaret eden herkesin beğenisini kazandı. Başta Almanya olmak üzere, Avusturya, Fransa, Hollanda, İsviçre, Çek Cumhuriyeti, Macaristan, Belçika gibi ülkelerden yoğun ilgi gördük. Standımızı Lutzxxx, Kika, Conforoma, Maxiame ve Otto Grup gibi büyük firmalar ziyaret etti. Standımıza gösterilen ilginin yeni iş birliklerle sonuçlanacağına inanıyoruz.” dedi.

 

www.cilek.com

www.facebook.com/cilekodasi

www.twitter.com/cilekodasi

 

Ayrıntılı bilgi ve iletişim için;

Zeynep DURU

Marka Yönetmeni

İDTM A3 Blok Kat: 15 No: 448 Yeşilköy/İST.
Tel: 0212 465 37 28 Fax: 0212 465 08 44
Gsm: 0531 887 74 87
www.aristoiletisim.com