Kampanya ve ürünler hakkında iletişim kanalları yoluyla haberder olmak istiyorum
Size özel teklifler ve kampanyalar belirttiğiniz iletişim kanalı yolu ile tarafınıza iletilecektir.

EKİM 2015 BASIN BÜLTENİ

Bülteni İndir

 

ÇİLEK’TEN EKİM AYINA ÖZEL YÜZDE 40’A VARAN İNDİRİM

Türkiye’nin sevilen markası Çilek, Ekim ayına özel indirim kampanyasıyla yüzleri güldürüyor. Çilek, okulların açılması ile çocuklarının odalarını yenileyen tüm veliler için yüzde 40’a varan indirim fırsatları sunuyor.

 

Çilek, yoğun ilgi gören indirim kampanyasını okulların açılmasıyla birlikte Ekim ayında da sürdürüyor. Birçok üründe geçerli olan 40’a varan indirim oranı ile çocukların ve ailelerin yüzünü güldürüyor.

 

Araba Tutkunu Çocuklara Son Model GTI

Çilek’in, teknolojik aksamlar ekleyerek son model bir arabaya dönüştürdüğü GTI Araba Yataklar, opsiyonel müzik sistemi, ışık ve sesleri kontrol eden uzaktan kumandası, LED ışıklı arka sinyali, tampon tasarımı üzerinde panjuru, body kit ve sis farları, üç boyutlu egzos tasarımı, LED ışık efektli yıldız jantı ve koruma amaçlı sünger dolgulu deri iç döşemesi ile çocukları hayal dünyalarının başkahramanı yapıyor.

 

Çilek’le First Class Bir Yolculuk

Çilek, yeni serisi uçak temalı çocuk odası takımı First Class ile çocuk odalarına yepyeni bir enerji getiriyor. Çilek’in özellikle 3-14 yaş arası kız ve erkek çocuklar düşünülerek tasarladığı First Class, çalışma masasına oturulduğunda bir pilot, yataktayken ise first class bir yolcu deneyimi yaşatıyor.

 

Futbol Severlere Çilek’ten Müjde

Tematik ürünleriyle, her zevke hitap eden Çilek’in futbolsever çocuklar için tasarladığı Football serisinin her detayı dünyaca ünlü stadları andırıyor. Yatağı, çalışma masası, çalışma sandalyesi ve dolabıyla ortamı bir anda stadyuma dönüştüren “Football” serisi, aynı zamanda perdeden halıya, banktan top filesine kadar tüm mobilya ve aksesuarlarıyla, çocukları kendi sahalarının yıldızı yapıyor.

www.cilek.com

www.facebook.com/cilekodasi

www.twitter.com/cilekodasi

 

Ayrıntılı bilgi ve iletişim için;

Zeynep DURU

Marka Yönetmeni

İDTM A3 Blok Kat: 15 No: 448 Yeşilköy/İST.
Tel: 0212 465 37 28 Fax: 0212 465 08 44
Gsm: 0531 887 74 87
www.aristoiletisim.com