Kampanya ve ürünler hakkında iletişim kanalları yoluyla haberder olmak istiyorum
Size özel teklifler ve kampanyalar belirttiğiniz iletişim kanalı yolu ile tarafınıza iletilecektir.

KASIM 2015 BASIN BÜLTENİ

Bülteni İndir

 

ÇİLEK’TE ÖNCELİK ÇALIŞANININ MUTLULUĞU

 

Bebek, çocuk ve genç odası kategorisinde Türkiye’nin sevilen markası olan Çilek, çalışanlarına verdiği önemi her fırsatta vurguluyor. Onlar için motivasyonel etkinlikler düzenleyerek mutlu bir ortamda çalışmalarını sağlayan Çilek, hem çalışanlar hem de ailelerine yönelik İK projeleri geliştiriyor.

 

Bursa’nın İnegöl ilçesinin büyük bir kısmının istidamını sağlayan Türkiye’nin sevilen markası Çilek, çalışanlarının motivasyonu için özel İK projeleri geliştirerek, onlara huzurlu bir çalışma ortamı sunmayı amaçlıyor.

 

Çilek’te çalışanları tatlı bir rekabet içinde

Her yaz geleneksel olarak çalışanları arasında düzenlediği futbol turnuvasıyla, tatlı bir rekabet ve eğlence ortamı sunan Çilek, motivasyonel anlamda da çalışanları için büyük katkı sağlıyor. Şirket içi organize ettiği futbol turnuvalarında profesyonel anlamda tüm ekipmanı çalışanlarına sunan Çilek, tüm futbol müsabakalarını gerçek bir derbi havasında organize ediyor. Haftalar süren maçlar sonunda gerçekleşen finaldeyse turnuvanın birincileri seçiliyor.

 

Çalışanlar ve onların aileleri her zaman önemli

Çalışanları kadar onların ailelerini ve çocuklarını da düşünen Çilek, miniklerin verimli bir tatil geçirmesi için kendi bünyesinde yaz okulları açıyor. Futbol, drama ve binicilik derslerinden oluşan ve her branş için alanında uzman eğitmenlerin görev yaptığı yaz okullarında çocuklar, hem zihinsel hem de bedensel gelişimlerine katkı sağlayacak aktivitelere yönlendiriliyor. Verilen eğitimler sonunda miniklere sertifikalar veriliyor. Küçük beyler ve küçük hanımlar eğitim sonunda öğrendiklerini sergileme fırsatı da bulabiliyor. Futbol öğrencileri düzenlenen turnuvalarda tatlı rekabeti öğrenirken, drama eğitimi alan minikler tiyatro oyunlarını sahneliyor.

Yöneticilere yönelik Turguality geliştirme programı

Çilek, çalışanları için motivasyon artırıcı kurum içi uygulamalarının haricinde iş hayatındaki gelişimleri için de destek veriyor. Tüm çalışanlarına sürekli gelişim için verdiği eğitim desteğinin yanı sıra Turquality Yönetici Geliştirme Programı çerçevesinde farklı departmanlardan belirlenen çalışanlarının eğitimlerini karşılayan Çilek, Turquality programının kişilere ve markaya büyük katkı sağladığını düşünüyor.

www.cilek.com

www.facebook.com/cilekodasi

www.twitter.com/cilekodasi

 

Ayrıntılı bilgi ve iletişim için;
 

Hazal Şekerci

Marka Yönetmeni


İDTM A3 Blok Kat: 15 No: 448 Yeşilköy/İST.
Tel: 0212 465 37 28 Fax: 0212 465 08 44
Gsm: 0531 887 74 87
www.aristoiletisim.com