Kampanya ve ürünler hakkında iletişim kanalları yoluyla haberder olmak istiyorum
Size özel teklifler ve kampanyalar belirttiğiniz iletişim kanalı yolu ile tarafınıza iletilecektir.

KASIM 2015 BASIN BÜLTENİ

Bülteni İndir

 

ÇİLEK’TEN SULTANLARA LAYIK ODA

 

Türkiye’nin sevilen markası Çilek, bebek, çocuk ve genç odalarıyla herkesin beğenisini kazanıyor. Saray şıklığını odasında görmek isteyen küçük hanımlar için Sultan serisini tasarlayan Çilek, detayları ve aksesuarlarıyla, görenleri tarihi bir yolculuğa çıkarıyor.

 

Bebek, çocuk ve genç odası kategorisinde Türkiye’nin en beğenilen markası Çilek, çocukları ve gençleri hayallerindeki odalara kavuşturmaya devam ediyor. Tematik ürünleriyle, her zevke hitap eden Çilek, son olarak tasarladığı “Sultan” serisi ile genç kız odalarını saray dairesine dönüştürüyor.

 

Osmanlı figürlerinin günümüz şıklığıyla buluştuğu Sultan serisi, kumaş kaplı detayları ve göz alıcı aksesuarlarıyla küçük hanımları kendine hayran bırakıyor. Çilek, yeni serisinin, yatak başındaki ve ayakucundaki kumaş kaplama detayları, hem çekmece hem de yatak olarak kullanılabilen alt çekmecesi, geniş hacimli dolabındaki şık tasarımlı rafları, ayna ve masasındaki detaylarıyla sultanlara layık bir oda sunuyor.

 

Osmanlı şıklığını modern çağın gereksinimleriyle bir araya getiren Çilek, kendi masalının kahmananı olmak isteyen genç hanımların hayallerini gerçeğe dönüştürüyor. Yüzyıllar öncesine ait motif ve detaylarla adeta tarihsel bir yolculuğa çıkaran Çilek, kendi evinin sultanları için ihtişamıyla göz kamaştıran odasını sunuyor.

 

www.cilek.com

www.facebook.com/cilekodasi

www.twitter.com/cilekodasi

 

Ayrıntılı bilgi ve iletişim için;
 

Hazal Şekerci

Marka Yönetmeni


İDTM A3 Blok Kat: 15 No: 448 Yeşilköy/İST.
Tel: 0212 465 37 28 Fax: 0212 465 08 44
Gsm: 0531 887 74 87
www.aristoiletisim.com