Kampanya ve ürünler hakkında iletişim kanalları yoluyla haberder olmak istiyorum
Size özel teklifler ve kampanyalar belirttiğiniz iletişim kanalı yolu ile tarafınıza iletilecektir.

KASIM 2015 BASIN BÜLTENİ

Bülteni İndir

 

ÇİLEK EGE BÖLGESİNDEKİ 24. MAĞAZASINI FETHİYE’DE AÇTI

 

Türkiye’nin en beğenilen bebek, çocuk ve genç odası markası Çilek, Fethiye’de ikinci, Ege bölgesinde ise 24. mağazasını açtı. 5 kıtada, 66 ülkede 444 mağazası olan Çilek, daha çok çocuk hayallerindeki odaya kavuşsun hem hem yurt içinde hem de yurt dışında büyümesini sürdürüyor.

 

Türkiye’nin en beğenilen bebek, çocuk ve genç odası markası Çilek, yurt içinde mağaza sayısını artırmaya devam ediyor. 2015 yılına hızlı giriş yapan ve arka arkaya yeni mağazalar açan Çilek, Ege bölgesindeki 24. mağazasını Fethiye’de açtı. Çilek’in Fethiye’deki ikinci mağazası 170 m2 alanda hizmet veriyor. Tüm Türkiye’de olduğu gibi, Egeli çocukların da büyük beğenisini kazanan Çilek, birbirinden konforlu ve eğlenceli odalarıyla hem ailelerin hem de çocukların gönüllerini fethetmeye devam ediyor.

 

Çilek’in kurulduğu günden bu yana hem Türkiye’de hem de dünyada mağazalaşma stratejisiyle birlikte istikrarlı bir büyüme gerçekleştirdiğini belirten Çilek Mobilya Yönetim Kurulu Üyesi Talha Çilek “Yurtdışında büyümemizi sürdürüyoruz. Diğer yandan yurtiçinde de olmadığımız şehir kalmasın istiyoruz. Hedefimiz, açtığımız yeni mağazalarla çocukların hayallerini gerçeğe dönüştürürken, ailelerin de kalite beklentisine cevap vererek, müşterilerimizin memnuniyetini en üst seviyelere taşımak” dedi.

 

www.cilek.com

www.facebook.com/cilekodasi

www.twitter.com/cilekodasi

 

Ayrıntılı bilgi ve iletişim için;
 

Zeynep Duru

Marka Yönetmeni


İDTM A3 Blok Kat: 15 No: 448 Yeşilköy/İST.
Tel: 0212 465 37 28 Fax: 0212 465 08 44
Gsm: 0531 887 74 87
www.aristoiletisim.com