Kampanya ve ürünler hakkında iletişim kanalları yoluyla haberder olmak istiyorum
Size özel teklifler ve kampanyalar belirttiğiniz iletişim kanalı yolu ile tarafınıza iletilecektir.

KASIM 2015 BASIN BÜLTENİ

Bülteni İndir

 

ÇİLEK ST.PETERSBURG’DA MAĞAZA AÇTI RUS ÇOCUKLAR ÇİLEK’İ ÇOK SEVDİ

 

Bebek, çocuk ve genç odası kategorisinde tasarladığı tematik ürünleriyle yurt içi ve yurt dışında her yaşın sevgisini kazanan Çilek, Rusya’nın ikinci en büyük şehri olan St. Petersburg’da mağaza açtı. Çilek böylelikle Rusya’daki satış noktası sayısını 33’e yükseltmiş oldu. St.Peterburg’daki Çilek mağazasının açılışına Ticari Ateşe Koray Ali Konca ve bir çok dekorasyon firması katıldı.

 

Türkiye’nin sevilen markası Çilek, yurt içinde ve yurt dışında büyümesini sürdürüyor. 2015 yılının başından bu yana çok sayıda yeni mağazaya imza atan Çilek, son olarak Rusya’nın St. Petersburg şehrinde mağaza açtı. Açılışa, Ticari Ateşe Koray Ali Konca ve bir çok dekorasyon firması katıldı. Yerel basının da takip ettiği açılışta Çilek ürünlerine ilgi büyüktü. Çilek’in, böylelikle Rusya’daki satış noktası sayısını 33’e yükseltti.

 

Çilek Yönetim Kurulu Üyesi Talha Çilek, Rusya pazarı hakkında şu şekilde konuştu; ‘‘Rusya önem vardiğimiz bir pazar. St. Peterburg mağazamız Rusya’da açtığımız 33. Satış noktamız. Rus halkı tarafından çok sevildik. Ruslar detaylara ve sertifikalara çok önem veriyor. Tüm ürünlerimizde Rusya Standartları Enstitüsünün verdiği en yüksek güvenlik ve kalite belgesi olan Gost sertifikamız mevcut. Hem müşteriler hem de devlet bürokrasisi güvenliğe, teknik detaylara ve sağlamlığa özen gösteriyor. Ancak dünya standartlarının da üstünde üretim yapan Çilek; Rusya’da anne babalarının güvenini, çocukların ise kalbini kazanmayı başardı. Rusya’ya yaptığımız her iş seyahatinde buna şahit oluyoruz. Çilek’te çalıştığımızı duyanlar, hemen telefonlarında çocuklarının Çilek Odası’nda çektikleri fotoğrafları paylaşıyorlar, ürünlerden memnuniyetlerini anlatıyorlar.’’

 

www.cilek.com

www.facebook.com/cilekodasi

www.twitter.com/cilekodasi

 

Ayrıntılı bilgi ve iletişim için;
 

Zeynep Duru

Marka Yönetmeni


İDTM A3 Blok Kat: 15 No: 448 Yeşilköy/İST.
Tel: 0212 465 37 28 Fax: 0212 465 08 44
Gsm: 0531 887 74 87
www.aristoiletisim.com