Kampanya ve ürünler hakkında iletişim kanalları yoluyla haberder olmak istiyorum
Size özel teklifler ve kampanyalar belirttiğiniz iletişim kanalı yolu ile tarafınıza iletilecektir.

KASIM 2015 BASIN BÜLTENİ

Bülteni İndir

 

ÇİLEK YÖNETİM KURULU ÜYESİ TALHA ÇİLEK’E GENÇ LİDERLER ÖDÜLÜ

 

Bebek, çocuk ve genç odası kategorisinde Türkiye’nin sevilen markası Çilek’in Yönetim Kurulu Üyesi Talha Çilek, Perakende Günleri kapsamında düzenlenen “Perakende Güneşi Ödülleri'nde Genç Liderler Ödülü”ne layık görüldü.

 

Türkiye’nin sevilen markası Çilek’in Yönetim Kurulu Üyesi Talha Çilek, her yıl düzenlenen ve  dev markaların bir araya geldiği Perakende Günleri kapsamında gerçekleştirilen, “Perakende Güneşi Ödül Töreninde Genç Liderler Ödülü”ne layık görüldü.

 

Türkiye’nin önde gelen markalarının yöneticilerinin aday olduğu Perakende Güneşi Ödülleri “Yaşam Boyu Onur Ödülü, ATÜ Özel Ödülü, Perakendeye Katlı Ödülü, En Başarılı Profesyonel Yönetici Ödülü, Genç Liderler Ödülü, En Başarılı Sosyal Medya Kullanımı Ödülü ve En Başarılı İnsan Kaynakları Ödülü kategorilerinde değerlendirildi. Çilek Yönetim Kurulu Üyesi Talha Çilek ise genç bir yönetici olarak, Çilek markasını hem yurt içi hem de yurt dışında başarılı bir şekilde temsil etmesi ve perakende dünyasına katkılar sağlaması sebebiyle, Genç Liderler Ödülüne layık görüldü.

 

Çilek Yönetim Kurulu Üyesi Talha Çilek, ödülünü alırken,Perakende Günlerine yaklaşık 10 yıldır aralıksız katılım gösterdiğini ve iş hayatında bunun yararlarını gördüğünü belirterek Soysal Perakende Günleri kurucularına, yöneticilerine, Çilek çalışanlarına, kendisine iş hayatında çok şey öğreten Çilek Genel Müdürü Muzaffer Çilek’e  ve kendisini bu ödüle layık gören herkese teşekkür etti.

 

www.cilek.com

www.facebook.com/cilekodasi

www.twitter.com/cilekodasi

 

Ayrıntılı bilgi ve iletişim için;
 

Zeynep Duru

Marka Yönetmeni


İDTM A3 Blok Kat: 15 No: 448 Yeşilköy/İST.
Tel: 0212 465 37 28 Fax: 0212 465 08 44
Gsm: 0531 887 74 87
www.aristoiletisim.com