Kampanya ve ürünler hakkında iletişim kanalları yoluyla haberder olmak istiyorum
Size özel teklifler ve kampanyalar belirttiğiniz iletişim kanalı yolu ile tarafınıza iletilecektir.

OCAK 2016 BASIN BÜLTENİ

Bülteni İndir

 

İTSO’DAN ÇİLEK’E İKİ AYRI ÖDÜL

 

İnegöl Ticaret ve Sanayi Odasının (İTSO) kuruluşunun 125. yılında, İnegöl ve ülke ekonomisinin gelişimine katkıda bulunan oda üyeleri, düzenlenen “İnegöl’ün Yıldızları 2015 Ödül Töreni” ile ödüllendirildi. Çilek, ödül töreninde, “Kurumlar Vergisi Yıldızları ve İnegöl Markasına Değer Katanlar” kategorilerinde iki ayrı ödüle layık görüldü. Tarım ve Hayvancılık Bakanı Faruk Çelik tarafından takdim edilen ödülü Çilek Genel Müdürü Muzaffer Çilek aldı.

 

Türkiye’nin sevilen markası Çilek, İnegöl Ticaret ve Sanayi Odası (İTSO) tarafından düzenlenen “İnegöl’ün Yıldızları 2015 Ödül Töreni”nde, “Kurumlar Vergisi Yıldızları ve İnegöl Markasına Değer Katanlar” ödüllerine layık görüldü.

 

Ödül almaya hak kazanan kurum ve kuruluşlar, İTSO’nun kuruluşunun 125. yılında, İnegöl ve ülke ekonomisinin gelişimine katkıda bulunan oda üyeleri arasında yapılan değerlendirmeler sonucu belirlendi. Törende; Kurumlar Vergisi Yıldızları, Gelir Vergisi Yıldızları, İhracat Yıldızları, İTSO’nun Çınarları ve İnegöl Markasına Katkıda Bulunanlar kategorilerinde ödüller takdim edildi. Çilek Genel Müdürü Muzaffer Çilek, ödülleri Tarım ve Hayvancılık Bakanı Faruk Çelik’in elinden aldı.

 

www.cilek.com

www.facebook.com/cilekodasi

www.twitter.com/cilekodasi

 

Ayrıntılı bilgi ve iletişim için;
 

Zeynep Duru

Marka Yönetmeni


İDTM A3 Blok Kat:13 No:406 - Yeşilköy/İST.
Tel: 0212 465 14 40 Skype: zeynep.brandworks
Gsm: 0534 030 27 77
www.brandworks.com.tr