Kampanya ve ürünler hakkında iletişim kanalları yoluyla haberder olmak istiyorum
Size özel teklifler ve kampanyalar belirttiğiniz iletişim kanalı yolu ile tarafınıza iletilecektir.

OCAK 2016 BASIN BÜLTENİ

Bülteni İndir

 

ÇİLEK MÜŞTERİLERİNİ DİNLEDİ YAKUT SERİSİNİ YENİLEDİ

 

Tematik odalarıyla herkesin beğenisi kazanan Çilek, ahududu rengiyle genç kızların sevdiği serisi Yakut’u, müşterilerinden gelen öneriler ve gelişen teknolojinin de etkisiyle geliştirdi. Modern tasarım ve teknoloji Yakut’ta birleşti.

 

Türkiye’ye bebek, çocuk ve genç odası kavramını kazandıran Çilek, birbirinden kullanışlı ve renkli odalarıyla her yaşın gönlünü fethediyor. Çilek’in genç kızlar tarafından beğenilen ve tercih edilen serisi Yakut, gelişen teknoloji ve kullanıcılarının önerileriyle geliştirildi. Ahududu rengiyle dikkat çeken Yakut, USB girişi, şarj, hoparlör ve bluetooth özellikleri olan akıllı masasıyla gençler için ideal çalışma ortamını sunmak için yeniden tasarlandı. Serinin renklerindeki uyum, yumuşak hatları ve fonksiyonel mobilyaları zerafeti seven hanımların beğenisine sunuluyor.

 

Ahududu pembesi kumaş kaplama ve beyaz renk ahşap detaylarıyla odaya zarif bir hava veren Yakut, akıllı masası, geniş dolabı, tercihe göre sunulan karyola alternatifleri, şık komodini, hem sergileme hem saklama alanı sunan kitaplığı, dört çekmeceli çamaşırlığı ve mobilyalar ile uyumlu aksesuarlarıyla genç kızların beğenisini kazanıyor.

 

www.cilek.com

www.facebook.com/cilekodasi

www.twitter.com/cilekodasi

 

Ayrıntılı bilgi ve iletişim için;
 

Zeynep Duru

Marka Yönetmeni


İDTM A3 Blok Kat:13 No:406 - Yeşilköy/İST.
Tel: 0212 465 14 40 Skype: zeynep.brandworks
Gsm: 0534 030 27 77
www.brandworks.com.tr