Kampanya ve ürünler hakkında iletişim kanalları yoluyla haberder olmak istiyorum
Size özel teklifler ve kampanyalar belirttiğiniz iletişim kanalı yolu ile tarafınıza iletilecektir.

ŞUBAT 2016 BASIN BÜLTENİ

Bülteni İndir

 

KENYALI ÇOCUKLAR DA ÇİLEK ODASI’NDA UYUYACAK

 

Tematik ürünleriyle çocukların ve ailelerin tercihi Çilek, yurtdışında büyümesini sürdürüyor. Farklı coğrafyalardaki satış noktalarını artırıp daha çok çocuğa ulaşmayı hedefleyen Çilek, Afrika’daki son satış noktasını Kenya’nın başkenti Nairobi’de açtı. Çilek, iki satış noktasının da yolda olduğunu müjdeledi

 

Bebek, çocuk ve genç odası kategorisinde, tematik ürünleriyle büyük beğeni kazanan marka Çilek, yurt içi ve yurt dışındaki büyümesini sürdürüyor. 2015 yılında yurt dışında 20 mağazaya imza atan Çilek, Afrikada’daki son satış noktasını Kenya’nın başkenti Nairobi’de açtı. Yakın zamanda ülkede 2 satış noktası daha açmayı hedefleyen Çilek, Kenyalıların ilgisinden memnun.

 

Çilek Yönetim Kurulu Üyesi Talha Çilek; Kenya’da açılan mağaza konusunda şu şekilde konuştu; “Yakın zamanda Kenya’da toplam 3 satış noktamız olacak. İlki Kenya’nın en büyük şehri ve başkenti Nairobi’de açıldı. 2016 yılının Şubat ayında yeni satış noktaları da açmayı planlıyoruz. Champion Racer, Black Pirate, Royal, Flora, SL Princess, Safari Natura serilerimiz açılan mağazada sergileniyor. Kenya halkının markamıza olan ilgisinden memnunuz.”

 

www.cilek.com

www.facebook.com/cilekodasi

www.twitter.com/cilekodasi

 

Ayrıntılı bilgi ve iletişim için;
 

Zeynep Duru

Marka Yönetmeni


İDTM A3 Blok Kat:13 No:406 - Yeşilköy/İST.
Tel: 0212 465 14 40 Skype: zeynep.brandworks
Gsm: 0534 030 27 77
www.brandworks.com.tr