Kampanya ve ürünler hakkında iletişim kanalları yoluyla haberder olmak istiyorum
Size özel teklifler ve kampanyalar belirttiğiniz iletişim kanalı yolu ile tarafınıza iletilecektir.

MART 2016 BASIN BÜLTENİ

Bülteni İndir

 

ÇİLEK BEBEK KARYOLALARINDA BİR İLKİ GERÇEKLEŞTİRİYOR

 

Bebek karyolalarında ‘teleskopik yöntemli asansör sistemi’ dönemi başlıyor. Türkiye’nin önde gelen bebek, çocuk ve genç odası markası Çilek, tasarladığı ürünlerde güvenlik ve fonksiyonelliği ön planda tutuyor. Minikler ve aileleri için en iyisini üretmeyi amaçlayan Çilek, uzun yılladır kullanıcının talep ettiği ancak AB güvenlik standartlarınca kabul görmediği için tasarımlarında uygulamadığı, bebek karyolaları için tehlike teşkil eden parmaklık sorununa çözüm buldu. AB standartlarına uygun ‘teleskopik yöntemli asansör sistemini’ geliştirerek bu projenin patentini aldı.

 

Bebeğini daha anne karnındayken koruyup kollayan anneler, onların odaları için de en iyisini ve en güzelini tercih etmek istiyor. Bebeği için en iyisini isteyen aileler için tasarımlarını her geçen gün geliştirmeye devam eden Çilek, miniklerin güvenliği ve rahatı için tüm detayları düşünüyor.

 

Çilek patentli “teleskopik yöntemli asansör sistemi”

 

Kullanıcıdan gelen talepler doğrultusunda ürünlerini geliştirmeye önem veren Çilek, uzun yıllardır, “klasik asansör” korkuluklu karyola arayan müşterilerine AB standartlarına uymaması ve tehlike teşkil etmesi sebebiyle olumsuz yanıt vermek zorunda kalıyordu. Çilek tasarım ekibi, gelen talepler üzerine, yaptığı araştırmalar ve çalışmalar sonucunda ‘teleskopik yöntemle asansör’ sistemini geliştirerek, bu projenin patentini aldı. Böylelikle, Çilek bebek karyolalarında, AB standartlarına uygun, tehlike teşkil etmeyen asansörlü korkuluk sistemi devri başladı.

 

Bebekler ve aileler için en iyisi

 

Minikler için tasarımlarını geliştiren Çilek, bebek karyolalarının ebatını da büyüttü. Bebeklik ve hatta çocukluk döneminde de rahatlıkla kullanılabilsin diye, bebek karyolaları; komodin ve yan korkulukları çıkarıldığında 80x180cm ebatlarına sahip oluyor. Bebek karyolalarının altında bulunan alt karyolalar ise hem yerden tasarruf hem de rahat bir kullanım kolaylığı sağlıyor. Onların minicik elleri sıkışmasın diye çekmecelerinde de raylı sistemi tercih eden Çilek, tüm materyellerini sağlığa zararlı olmayan ürünlerden seçiyor. Ayrıca Çilek, miniklerin çarpma ya da düşme anlarında zarar görmemeleri için bebek odaları tasarlarken yuvarlak hatlı ürünler kurgulamaya özen gösteriyor.

 

Teleskopik yöntemli asansör sistemli bebek karyolalarına tüm Çilek mağazalarından ulaşabilirsiniz.

 

www.cilek.com

www.facebook.com/cilekodasi

www.twitter.com/cilekodasi

 

Ayrıntılı bilgi ve iletişim için;
 

Zeynep Duru

Marka Yönetmeni


İDTM A3 Blok Kat:13 No:406 - Yeşilköy/İST.
Tel: 0212 465 14 40 Skype: zeynep.brandworks
Gsm: 0534 030 27 77
www.brandworks.com.tr