Kampanya ve ürünler hakkında iletişim kanalları yoluyla haberder olmak istiyorum
Size özel teklifler ve kampanyalar belirttiğiniz iletişim kanalı yolu ile tarafınıza iletilecektir.

MART 2016 BASIN BÜLTENİ

Bülteni İndir

 

ÇİLEK EKVADOR’DA BİR İLKE İMZA ATTI

 

Özgün tarzı ve ürünleriyle Türkiye’nin beğenilen markası Çilek, yurt içi ve yurt dışı çalışmalarını hız kesmeden sürdürüyor. Türkiye’de açtığı yeni mağazalarının yanı sıra uzak coğrafyalarda da büyük yükseliş kaydeden Çilek, Ekvador’a, bebek, çocuk ve genç kategorisinde ihracat yapan ve satış noktası açan ilk Türk markası oldu. Çilek, Ekvador’da Quito ve Guayaquil şehirlerinde yer alıyor.

 

Türkiye’nin sevilen markası Çilek, yurt içinde ve yurt dışında büyümesini sürdürüyor. Geçtiğimiz yıl yurt dışında 20 yeni mağazaya açan Çilek, son olarak Ekvador’un en büyük perakendecisiyle anlaştı. Bu anlaşmaya göre Çilek, bebek, çocuk ve genç odası kategorisinde Ekvador’da satış noktası bulunan ve bu ülkeye ihracat yapan ilk Türk firması oldu. Çilek’in Ekvador’daki satış noktaları Quito ve Guayaquil şehirlerinde yer alıyor. Tüm dünyada olduğu gibi Ekvadorlu çocukların da büyük sevgisini kazanan Çilek, birbirinden farklı ve eğlenceli odalarıyla dünya çocuklarını mutlu etmeye devam ediyor.

 

Çilek Yönetim Kurulu Üyesi Talha Çilek, Ekvador’a bebek, çocuk ve genç odası kategorisinde ihracat yapan ilk Türk markası olma konusunda şu şekilde konuştu; “Las Vegas Fuarı’nda tanışmış olduğumuz Ekvador’un en büyük perakendecisi ile işbirliğine başladık. Eylül ayındaki sevkiyatla birlikte bebek, çocuk ve genç mobilyası alanında Türkiye’den Ekvador’a yapılan ilk mobilya ihracatını Çilek olarak biz gerçekleştirmiş olduk. Ürünlerimiz özgün tasarımı ve kalitesiyle Peru ve Şili’de de büyük ilgi görüyor. Kısa sürede bu ülkelere de ürünlerimizle başarılı bir giriş yapacağımıza inanıyoruz.”

www.cilek.com

www.facebook.com/cilekodasi

www.twitter.com/cilekodasi

 

Ayrıntılı bilgi ve iletişim için;
 

Zeynep Duru

Marka Yönetmeni


İDTM A3 Blok Kat:13 No:406 - Yeşilköy/İST.
Tel: 0212 465 14 40 Skype: zeynep.brandworks
Gsm: 0534 030 27 77
www.brandworks.com.tr