Kampanya ve ürünler hakkında iletişim kanalları yoluyla haberder olmak istiyorum
Size özel teklifler ve kampanyalar belirttiğiniz iletişim kanalı yolu ile tarafınıza iletilecektir.

MART 2016 BASIN BÜLTENİ

Bülteni İndir

 

ATÇILIK TUTKUNU GENÇLERE ÇİLEK’TEN ROYAL SERİSİ

 

Bebek, çocuk ve genç odası kategorisindeki tematik ürünleriyle beğeni kazanan Çilek, binicilik tutkunu gençler için Royal serisini sunuyor.

 

Çocukların ve gençlerin hayal dünyalarına erişip onlar için düşlerindeki odaları tasarlayan Çilek, at ve binicilik tutkunları için Royal serisini üretti. Royal serisi at figürleri ve biniciliği anımsatan detaylarıyla çiftlik hayatını seven gençlerin beğenisini topluyor.

 

Royal serisinin el işçiliği kapak ve kulpları için özel deri malzemeler kullanılırken, farklı ölçülerdeki karyola seçenekleri her türlü oda için uygun bir kullanım alanı sağlıyor. Dolap içlerindeki raf ve çekmeceler geniş bir kullanım alanı sunuyor. Royal serisinde yer alan tüm dolap ve çekmeceler sahip oldukları özel fren sistemiyle yumuşak ve sessizce kapanıyor. Ayrıca bu sistem ile olası el sıkışmalarının önüne geçilebiliyor. Çalışma masasındaki bölme ve çekmeceler düzenli bir çalışma alanı sunarken, komodin ve odaya ait aksesuarlar gençler için keyifli bir yaşam alanı sağlıyor. Royal serisi, bazalı, bazasız, alt karyolalı yatak, ranza ve farklı ebatlardaki karyola seçenekleri ile her türlü oda tarzına uygun olarak gençlerin beğenisine sunuluyor.

www.cilek.com

www.facebook.com/cilekodasi

www.twitter.com/cilekodasi

 

Ayrıntılı bilgi ve iletişim için;
 

Zeynep Duru

Marka Yönetmeni


İDTM A3 Blok Kat:13 No:406 - Yeşilköy/İST.
Tel: 0212 465 14 40 Skype: zeynep.brandworks
Gsm: 0534 030 27 77
www.brandworks.com.tr