Kampanya ve ürünler hakkında iletişim kanalları yoluyla haberder olmak istiyorum
Size özel teklifler ve kampanyalar belirttiğiniz iletişim kanalı yolu ile tarafınıza iletilecektir.

Neden üye olmalıyım? Neden üye olmalıyım?

Tüm dünyada 5 kıtada 444 satış noktasında müşterileriyle buluşan Çilek; online alışverişi Türkiye’deki müşterilerinin hizmetine açarak sizlere güvenli, kolay ve hızlı alışveriş imkanı sunmayı hedeflemektedir. cilek.com’a üyelik hem alışveriş sepeti oluşturmanıza, siparişinizi tamamlamak ve teslim etmek için gereken isim, adres, telefon gibi bilgilerin alınmasına yardımcı olur, hem de onayınız olduğu taktirde sizlere fırsatlar, mevcut kampanyalar, yeni ürünler ve hizmetler konusunda e-posta aracılığı ile bilgi ulaştırabilmemizi sağlar. Bu bilgilendirme e-postalarından ayrılmak isterseniz, e-postanın alt kısmındaki "listemizden ayrılmak istiyorsanız, şu linki kullanınız" ibaresine tıklayarak, ya da site üzerinden "Üyelik Bilgilerim" alanında "Reklam ve duyuru e-postalarını almak istiyorum" seçeneğini boş bırakarak, e-posta gönderim listesinden kolayca çıkabilirsiniz.

 

Online üyelik sırasında verdiğiniz tüm bilgilere sadece siz ulaşabilir ve siz değiştirebilirsiniz. Üye giriş bilgilerinizi güvenli koruduğunuz takdirde başkalarının sizinle ilgili bilgilere ulaşması ve bunları değiştirmesi mümkün değildir. Bu amaçla, üyelik işlemleri sırasında 128 bit SSL güvenlik alanı içinde hareket edilir. Bu sistem, kırılması mümkün olmayan uluslararası bir şifreleme standardıdır.

Diğer Sorular

 • Nasıl üye olurum?

  cilek.com’a üye olmak için ana sayfamız da yer alan "Üye Ol" seçeneğini tıklayarak, açılan sayfadaki ilgili alanları eksiksiz doldurmanız ve "Üyeliği Tamamla” butonunu tıklamanız gerekmektedir. Bu işlemler sonunda, üyeliğiniz tamamlanmış olacaktır. Dilerseniz Facebook hesabınız üzerinden de üyelik yapabilir ve cilek.com avantajlarından anında yararlanma fırsatını elde edebilirsiniz.

   

 • Online üyeliğimi iptal edebilir ya da başkasına devredebilir miyim?

  cilek.com üyeliğiniz sizlere alışverişlerinizde birçok avantaj sağlarken karşılığında herhangi bir yükümlülük de getirmemektedir. İstediğiniz zaman hesabınızı eticaretdestek@cilek.com adresine göndereceğiniz bilgilendirme mesajı ile kapatabilirsiniz. Üyelik sistemi kişilere özel olduğundan ötürü başkalarına devredilememektedir.

 • Şifremi unuttum, ne yapmalıyım ?

  Ana sayfamızdaki "Üye Girişi" bölümünde; üye olurken kullandığınız e-posta adresinizi, belirtilen alana yazarak "Şifremi Unuttum" butonuna tıklamanız yeterli olacaktır. Yeni şifre belirlemeniz için gerekli olan link, e-posta adresinize gönderilecektir. Bu linki tıklayarak yeni bir şifre belirleyebilir, daha sonraki üyelik girişlerinizde güvenle kullanabilirsiniz. Ayrıca dilediğiniz zaman "Üye Bilgilerim" bölümünden şifre değişikliği yapabilirsiniz.

 • Üyelik bilgilerimi değiştirebilir miyim ?

  Üyelik bilgilerinizi güncellemek için "Üyelik Bilgilerim" bölümüne girerek, bilgilerinizi kolayca değiştirebilirsiniz. "Üyelik Bilgilerim" bölümünde gerekli değişiklikleri yapıp "Kaydet" butonuna tıkladığınızda, bilgileriniz güncellenmiş olacaktır. Bilgilerinizin güncel olması siparişlerinizin teslimi için önemlidir.