Kampanya ve ürünler hakkında iletişim kanalları yoluyla haberder olmak istiyorum
Size özel teklifler ve kampanyalar belirttiğiniz iletişim kanalı yolu ile tarafınıza iletilecektir.

Uzman Bölge Müdürleri

Konusunda uzman bölge müdürleri sürekli sahada siz değerli bayilerimizi ziyaret edip, yeni ürünler, yeni kampanyalar hakkında bilgilendirmekte, öneri ve sıkıntılarınızı birinci elden dinleyip çözümler geliştirmektedirler. Bölgenize özel ve bulunduğunuz şehri tanıyan bölge müdürlerimizden stok planlamadan, teşhir yönetimine birçok konuda yerinde destek alabilirsiniz.

 

 

Pazarlama ve Promosyon Malzemeleri

Çilek ürün ve hizmetlerin tanıtıldığı, tüketiciye rehber niteliğinde katalog, broşür, fiyat listesi, afiş, vb. basılı malzemeler ve promosyon materyalleri güncel ve hızlı bir şekilde sizlere ulaştırılmaktadır.

 

 

Lokasyona Özel Ürün Karması

Deneyimli Çilek ürün yönetimi ekibinin yardımı ile mağazanızın bulunduğu bölgenin sosyal, ekonomik ve demografik yapısına en uygun ürün karmasını belirlenerek metrekare verimliliğinizin artması sağlanır.

 

 

Satış ve Montaj Personeli Eğitimleri

Açılış öncesi satış ve montaj ekibinizin Çilek standartlarında hizmet sunmasını temin edebilmek adına ücretsiz eğitim imkanı sağlanmaktadır. Açılış sonrasında ise eğitimlerimiz periyodik olarak Çilek Akademi çerçevesinde devam etmektedir.

 

 

Satış Sonrası Destek Hattı

Tüketicilerin satış noktalarına ulaşabilmek, kampanya ve ürün fiyat bilgisi edinebilmek, yedek parça talebinde bulunabilmek ve garanti aktivasyonunu gerçekleştirmek gibi amaçlarla ulaşabilecekleri ve sizlerin iş yükünü hafifleten Ücretsiz Satış Sonrası Destek Hattı hizmetimiz bulunmaktadır.

 

 

Bayilik için Aranan Şartlar

  • Girişimci ruhu, çalışkanlık ve Çilek markasına inanç.
  • Yatırımcının işi sahiplenmesi ve aktif olarak takip etmesi.
  • Tüketiciyi dinleyen çözüm odaklı yaklaşım.
  • Perakendecilik ve satış tecrübesi
  • İlk yatırım için (mağaza, depo, demirbaş) 150.000 – 300.000 TL işletme sermayesi
  • Yeterli potansiyele sahip, trafiğin yoğun olduğu, uygun kira maliyetli, 200-400 m2 büyüklükte mağaza lokasyonu