Kampanya ve ürünler hakkında iletişim kanalları yoluyla haberder olmak istiyorum
Size özel teklifler ve kampanyalar belirttiğiniz iletişim kanalı yolu ile tarafınıza iletilecektir.

Turquality

Türkiye’den en az 10 uluslararası marka yaratma vizyonuyla yola çıkan ‘‘Turquality’’ programı ilk önce tekstil sektörünü çatısı altına aldı. Tekstilin ardından diğer sektörlere açılımla birlikte mobilya sektöründen programa dahil olan ilk marka Çilek oldu.

 

Çilek, Turquality programına dahil olduktan sonra süreçlerini yeniden yapılandırmaya ve iyileştirmeye yönelik pek çok adım attı. Konuyla ilgili danışmanlıklar alındı ve Turquality proje ekibi oluşturuldu. Alt yapısını güçlendirdi. Stratejik iş planları oluşturarak, yol haritasını çizdi.

 

Üretim sürecindede tüm dünyada benimsenen Kaizen Sistemi ile Yalın Üretime geçerek üretim performansını artırdı. Bilgi teknolojilerine yatırım yaparak ERP uygulamalarını başlattı. Danışmanlıklarla iş süreçlerini geliştirerek pek çok kurumsal uygulamayı hayata geçirdi.

 

Turquality’nin tanıtım, reklam ve pazarlama faaliyetlerine odaklanarak bu konudaki çalışmalara ağırlık verildi. Turquality’nin maddi ve manevi destekleri ile pek çok ülkede pazarlama faaliyetleri yürüterek, marka bilinirliğini artırmaya yönelik önemli adımlar atıldı.